آخرین اخبار

10. بهمن 1397 - 9:54   |   کد مطلب: 31976
فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد از کشف 17قطعه اسکناس 500 هزار ریالی و 774 قطعه اسکناس 100 هزار ريالي تقلبی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع،‌ افشین یاری امروز اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر اين که فردی برای ساکنان يکی از مجتمع‌های مسکونی سطح شهر ايجاد مزاحمت کرده و با خود اسکناس جعلی به همراه دارد، رسيدگی به موضوع در دستور کار پليس شهرستان اسدآباد قرار گرفت.

وي افزود: مأموران گشت کلانتری 11 شهرستان اسدآباد برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی مراجعه که مشخص شد فردی با یکی از ساکنان مجتمع درگير شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت:  پس از انتقال متهم به کلانتری در بازرسی از وی، 17 قطعه اسکناس 500 هزار ریالی و 774 قطعه اسکناس 100 هزار تقلبی کشف شد.

وی ادامه داد: در مآموریت دیگری نیز کارکنان پليس آگاهی شهرستان، یک سارق منزل را  با انجام اقدامات و شگردهای پلیسی دستگیر کردند.

یاری با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های فنی، به 2 فقره سرقت منزل با همدستي دوستش در شهرستان اسدآباد اعتراف کرد که با راهنمایی متهم، اموال مسروقه کشف و تلاش برای دستگيری همدست او دامه دارد.

وی در پایان گفت: از مردم درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند و هرگونه پیشنهاد و انتقاد نسبت عملکرد پلیس را به سامانه 197 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal