آخرین اخبار

12. بهمن 1397 - 16:43   |   کد مطلب: 31987
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان:
سرمایه‌گذاران مجتمع‌های خدماتی- رفاهی در سامانه راهداری ثبت نام کنند
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: متقاضیان سرمایه‌گذاری برای احداث و بهره‌برداری از مجتمع‌های رفاهی به سامانه طراحی شده در این حوزه مراجعه کنند.

به گزارش آوای سیدجمال، مصطفی پناهنده امروز در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه متقاضیان سرمایه‌گذاری برای احداث و بهره‌برداری از مجتمع‌های خدماتی رفاهی از درگاه الکترونیکی سامانه مجتمع‌های خدمات رفاهی اقدام کنند، اظهار کرد:  پس از ثبت درخواست، اداره کل استان درخواست را بررسی و نتیجه را اعلام می‌کند.

 

وی افزود: صدور و تمدید پروانه بهره‌برداری برای مجتمع‌های خدماتی و رفاهی در همین سامانه امکان‌پذیر است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با بیان اینکه چهار سامانه مشترک بین اداره‌کل راهداری و بخش خصوصی وجود دارد، تصریح کرد: علاوه بر سامانه سرمایه‌گذاری، سامانه برخط معاینه فنی خودروهای سنگین و نیمه سنگین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان جهت کاهش آمار تصادفات جاده‌ای ایجاد شده است.

 

وی ادامه داد: این اقدام باعث شده  تا با کمک سایر دستگاه‌ها نظارت بیشتری بر عملکرد مراکز معاینه فنی خودروها انجام شود.

 

پناهنده تصریح کرد: این سامانه به گونه‌ای طراحی شده که با استفاده از دوربین‌های پلاک‌خوان، شناسایی خودرو به صورت مکانیزه انجام می‌شود و پلیس راه از صحت برگه معاینه فنی مطلع می‌شود.

 

وی با بیان اینکه سامانه دیگر اداره کل استان سامانه امداد خودرو است، ادامه داد: از طریق این سامانه‌ها ارتباط بین امدادخواهان و امدادگران خودرو و شرکت‌های مجاز برقرار می‌شود.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان خاطرنشان کرد: همچنین تعرفه  معرفی امدادگران در این سامانه گنجانده شده است.

 

 وی گفت: با ایجاد سامانه مدیریت جامع امداد خودرو، شرکت‌های امداد خودرو ملزم به ثبت اطلاعات کامل اعم از امدادگران خودروهای امدادی در آن شده‌اند.

 

وی اظهار کرد: با فعالیت این سامانه حمایت‌های لازم و قانونی از شرکت‌های امداد خودروی مجاز صورت می‌گیرد و همچنین برای شرکت‌های غیرمجاز محدودیت به وجود می‌آید.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در ادامه به سامانه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس اشاره کرد و افزود: سامانه‌های خرید اینترنتی بلیط اتوبوس علاوه بر ارائه اطلاعات مهم درباره سفر، نوع اتوبوس، قیمت بلیط  و شرکت اتوبوسرانی این امکان را به مشتریان می‌دهد که امکانات و شرایط اتوبوس‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند.

 

وی تصریح کرد: با خرید آنلاین بلیط اتوبوس دیگر لازم نیست مسافر زودتر از زمان سفر در پایانه حضور  یابد و به تهیه بلیط بپردازید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal