پربیننده ها

آخرین اخبار

22. بهمن 1397 - 19:00   |   کد مطلب: 32046
نماینده مردم اسدآباد در مجلس:
ملت ایران شکستنی نیست/شیطان بزرگ شکسته است
نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه نمی دانیم آیا امروز ترامپ حضور میلیونی ملت یران را نمی‌بیند؟ شرمگین نمی‌شود؟ و به خود نمی آید و قدرت نظام اسلامی را نمی‌پذیرد.، گفت: ترامپ بداند که ملت ایران شکستنی نیست و این شیطان است که باید شکسته شود، چرا که اراده این ملت ایران به اراده خداوند متصل است و اراده الهی شکسته نمی‌شود.

به گزارش آوای سیدجمال، اکبر رنجبرزاده در جمع راهپیمائیان شهر اسدآباد با اشاره به حضور پررنگ و گسترده مردم در راهپیمایی امروز، اظهار کرد: این حضور توأم با امید، نشاط، ایمان و توکل به خدا بود مردم اسدآباد یکبار دیگر  در 40 سالگی انقلاب نشان دادند که این انقلاب کهنه نمی‌شود رنگ نمی‌بازد  و در کنار آرمان‌های انقلاب، امام (ره)و رهبر انقلاب می‌ایستند.

وی تصریح کرد: آمریکا لحظه‌ای برای براندازی جمهوری اسلامی غافل نشده و از طراحی برنامه‌ها کوتاه نیامده است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: نمی‌دانیم آیا امروز ترامپ حضور میلیونی ملت یران را نمی‌بیند؟ شرمگین نمی‌شود؟ و به خود نمی‌آید؟ آیا او قدرت نظام اسلامی را نمی‌‌بیند؟

وی ادامه داد: این حضور تو دهنی به ترامپ و آمریکاست و نشان از انسجام و اتحاد مردم با ولایت فقیه دارد.

رنجبرزاده تأکید کرد: ما در جنگ تحمیلی خدا را داشتیم و مقابل دشمن ایستادیم، امروز هم در مقابل فشارها و تحریم ها خواهیم ایستاد.
 
نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه شرایط کشور ایران اسلامی استثنایی است، افزود: امسال بیشترین حضور در راهپیمایی را در سراسر جهان داشتیم.

وی گفت: ملت ایران شکستنی نیست و این شیطان است که باید شکسته شود، چرا که اراده این ملت ایران به اراده خداوند متصل است و اراده الهی شکسته نمی‌شود.

رنجبرزاده به دستاوردهای انقلاب اشاره کرد و گفت: امروز در بحث دفاع حرف اول را در جهان می‌زنیم.

وی با بیان اینکه ملت ایران هوشیار و بیدار هستند و ما مسؤولان باید بیدار و غافل نباشیم، افزود: افرادی در جبهه دشمن در داخل کشور هستند که خائنند و باید به خود بیاییند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس تأکید کرد: باید کسانی در مسئولیت‌ها قرار بگیرند که نگاهی ایثارگرانه و فداکارانه و از خود گذشته داشته باشند و تمام زندگی خود را فدای این ملت کنند.

وی با اشاره به حضور کاندیداهای دور قبل مجلس در راهپیمایی و احزاب مختلف گفت: این حضور نشان می‌دهد همه آمده‌اند به شیطان بزرگ بگویند که پای انقلاب ایستاده‌ایم.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal