آخرین اخبار

29. بهمن 1397 - 8:34   |   کد مطلب: 32084
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: رمز و راز پیشرفت، توسعه و عبور از گردنه پرپیچ و خم اقتصاد کشور همین نسخه مورد تأکید رهبر انقلاب، اقتصاد مقاومتی و توجه به توانمندی داخل و نگاه به تولید است.

به گزارش آوای سیدجمال، اکبر رنجبرازده امروز در گفت‌وگو با  نافع در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب پیرامون موضوع اقتصاد، اظهار کرد: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند:« مسیر رشد اقتصادی این نیست که پنجه گرگ بخواهیم و از آن نجات بطلبیم»، بلکه بنابر فرمایشات ایشان تنها راه نجات اقتصاد کشور تحقق اقتصاد مقاومتی است.

 

وی گفت: امروز باید به توانمندی داخل و مردم توجه کرد و با شناسایی آنها گام در مسیری نهاد که بتوان از این ظرفیت‌ها استفاده کرد.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس خاطرنشان کرد: رمز و راز پیشرفت، توسعه و عبور از گردنه پرپیچ و خم همین نسخه درمانگر  اقتصاد مقاومتی و توجه به توانمندی داخل و نگاه به تولید است.

 

وی افزود: باید از نگاه استثمارگرانه و دست به دامان شدن خارجی‌ها دست کشید، چراکه نمی‌توان نجات کشور را با متوسل شدن به آنان توقع داشت.

 

رنجبرزاده در بخش دیگری از سخنانش به سرفصل اخلاق و معنویت در بیانیه رهبر انقلاب اشاره و اظهار کرد: امروز مبنای حرکت و زیربنای هرگونه پیشرفت، توسعه و البته ماندگاری انقلاب و پیمودن مسیر بالندگی توجه به  اخلاق و معنویت در جامعه بوده که همچنان تحت شعاع هجمه‌های مختلف دشمن قرار دارد.

 

وی ادامه داد: اخلاق و معنویت در ایران اسلامی، یک نقطه مثبت و اتکاء مطمئن برای پیمودن مسیر و تداوم راه انقلاب است و بعد از این 40 سال معنویت در کشور ما رنگ نباخته و قطعا" نمی‌بازد.

 

عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب، گفت: عاملی که باعث شده در چهلمین سال انقلاب ما مسیرمان تغییر نکند و به قوت پیش برویم همین معنویات و اخلاق در جامعه اسلامی است.

 

وی تأکید کرد: توجه به اخلاق و معنویات باید در دستور کار همه اقشار مختلف جامعه و خصوصا دولت و مجلس ما قرار بگیرد.

انتهای پیام/ن/10

 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal