پربیننده ها

آخرین اخبار

9. اسفند 1397 - 13:57   |   کد مطلب: 32144
حاجي‌بابایی‎‌ بعد از تصویب افزایش 20 درصدی حقوق‌ها مطرح كرد
«ساعت تلخ مجلس»
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی لحظه تصویب افزایش یکسان 20 درصدی حقوق‌ها در بودجه سال 98 را «ساعت تلخ مجلس» خطاب كرد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حمیدرضا حاجی‌بابایی روز چهارشنبه در صفحه اینستاگرامی خود از تصویب افزایش 20 درصدی حقوق‌ها به طور یکسان برای همه اقشار خبر داد و آن را «ساعت تلخ مجلس» توصیف کرد.

حاجی‌بابایی در صفحه خود نوشته است: «‌الان ساعت 20 روز چهارشنبه 8 اسفند 1397 بعد از روزها تلاش در نهایت مجلس شورای اسلامی به نظر دولت رای داد، 99 رأی موافق از 195 نفر نماینده حاضر در مجلس شورای اسلامی، تا به همه کارکنان شاغل و بازنشسته 20 درصد در سال 98 اضافه شود، یعنی کسی که یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می‌گیرد، 250 هزار تومان افزایش داشته باشند و کسی که 20 میلیون تومان حقوق می‌گیرد 4 میلیون تومان افزایش حقوق خواهد داشت. ساعت تلخی برایم بود.»

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی پیش از این نیز در مصاحبه با رسانه‌های مختلف به تشریح این موضوع پرداخته بود. حتی در شبکه‌های سراسری صدا و سیما نیز حاضر شد و این مطلب را بازگو کرد، اما در نهایت مجلس با 99 رأی موفق یعنی با حداقل آرا به تصویب رساند.

حاجی‌بابایی تصویب افزایش 20 درصدی را خلاف برنامه پنج ساله ششم توسعه می‌داند.

وی معتقد است افزایش 20 درصدی حقوق برای همه کارمندان عادلانه نیست و اجرای یکسان آن بر خلاف قانون ششم توسعه است.

نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت می‌افزاید: حتی اگر مالیات‌ها را نیز دولت به تناسب حقوق در نظر بگیرد،‌ افزایش حقوق‌های بالا 16 درصد و برای حقوق پایین 20 درصد می‌شود، این اتفاقات برخلاف ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه است.

انتهای پیام/89040

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal