آخرین اخبار

15. اسفند 1397 - 14:58   |   کد مطلب: 32187
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان خبر داد
اعزام 2500 دانشجو به اردوی راهیان نور
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان از اعزام 2 هزار و 500 دانشجویان در قالب 20 کاروان به اردوهای راهیان نور خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، طیب فریادرس امروز در گفت‌وگو با نافع، با بیان اینکه  اعزام راهیان نور از 14 اسفند شروع شده و ۸۰۰ نفر فقط آقا اعزام شدند اظهار کرد:  اعزام دانشجویان به راهیان نور تا ۲۶ اسفند ادامه دارد و در مجموع 2 هزار و 500 نفر در قالب ۲۰ کاروان اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی و بصیرتی در راهیان نور اضافه کرد:  شعار امثال راهیان نور «ایران سرفراز در گام دوم» است که انتقال مطالب و محتوا به دانشجویان از طریق روحانیون، راویان و نمایشگاه‌ها انجام می‌گیرد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره به کاهش تعداد دانشجویان در استان خاطرنشان کرد: تعداد دانشجویان استان از ۱۰۸ هزار در سال ۹۰ به ۸۸ هزار در سال 97 رسیده اما در اعزام به راهیان ‌نور کاهش چشمگیری نداشتیم.

وی با بیان اینکه استقبال از راهیان‌ نور بسیار خوب بوده، افزود: ما 2 هزار و 200 نفر را برای اعزام در نظر داشتیم اما این رقم به 2 هزار و 500 نفر رسید.

فریادرس با اشاره به اهداف بازدید دانشجویان از مناطق جنگی بیان کرد: راهیان نور برای آشنایی جوانان با سیره شهدا است، جوانان و دانشجویان با اعزام به این مناطق با تفکر انقلابی و مدیریت جهادی در عرصه دفاع آشنا می‌شوند و خود را برای مدیریت جهادی در بخش‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی آماده می‌کنند.

وی گفت: این دانشجویان آینده‌سازان و مدیران آینده هستند که برای اداره کردن ایران اسلامی باید آنها را با نگاه اسلامی تربیت کرد نگاه غربی.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal