آخرین اخبار

22. اسفند 1397 - 13:31   |   کد مطلب: 32221
قبادی، از خرید ۳ دستگاه تجهیزات بیمارستانی در راستای اجرای نیات واقف مرحوم فرمائیان با نیت تجهیز بیمارستان فیروزآبادی تهران خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، علی قبادی در گفت و گو با خبرنگار شبستان در همدان گفت: از ابتدای سال جاری به مجموع مبلغ 56 میلیون تومان از محل اجرای نیات واقف خیراندیش مرحوم فرمائیان در راستای تجهیز بیمارستان فیروزآبادی تهران هزینه گردیده است .

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد ، با اشاره به سایر تجهیزات پزشکی که از محل نیات این واقف خیراندیش خریداری شده است افزود : یک دستگاه هود نامیلار به مبلغ 14 میلیون تومان و 2 دستگاه بلندر به مبلغ 9 میلیون تومان و هم چنین دو دستگاه انکوباتور و یک دستگاه بن ماری به مبلغ 12 میلیون تومان از ابتدای سالجاری در راستای اجرای نیات واقف خریداری شده است . 

 

قبادی افزود: مرحوم فرمانفرمائیان دارای موقوفاتی در سه روستای «گنبله»، «چشمه بید» و «نجف آباد» این شهرستان بوده و براساس نیت تصریح شده در متن وقف نامه هزینه وصول مال‌الاجاره موقوفات مرتبط با واقف، در راستای کمک به امور درمانی بیمارستان فیروزآبادی شهر ری هزینه می گردد.

 

علی قبادی با اشاره به اجرای طرح «آرامش بهاری» طی ایام نوروز در بقاع متبرکه اسدآباد، اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور طرح «آرامش بهاری» از ۲۸ اسفندماه در بقاع متبرکه برگزار می‌شود.

 

وی عنوان کرد: طرح آرامش بهاری در دو بقعه متبرکه امامزاده احمد(ع) و امامزاده عبدالله(ع) از تاریخ 28 اسفندماه 1397 آغاز شده است و تا 15 فروردین ماه 1398 ادامه دارد.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسداباد با بیان اینکه مراسم تحویل سال نو یکی از ویژه برنامه‌های طرح «آرامش بهاری» در امامزاده‌ها بوده است عنوان کرد: برنامه سخنرانی، ادعیه و مناجات در طول طرح «آرامش بهاری»، ایستگاه صلواتی، برپایی خیمه‌های معرفت، غرفه‌های مشاوره و پاسخگویی و برپایی نمایشگاه آرامش بهاری «سلسه مباحث» از دیگر برنامه‌های طرح آرامش بهاری است.

 

وی با اشاره به حضور 2 مبلغ اعزامی از قم در امامزادگان عبدالله (ع) و احمد(ع) این شهرستان، خاطرنشان کرد: در این بقاع متبرکه روحانی ثابت بقعه(مستقر) حضور دارد و به سئوالات شرعی افراد پاسخ می دهد.

 

وی برپایی خیمه‌های معرفت در بقاع متبرکه ، آماده‌سازی فضای خدمات رفاهی، نظافت و آراستگی فضای داخلی و خارجی بقاع را از برنامه های پیش بینی شده اعلام کرد .

 

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد با اشاره به ارائه مشاوره‌های خانوادگی در داخل «خیمه‌های معرفت» توسط این مبلغان، افزود: برگزاری مسابقات و برنامه‌های شاد و متنوع برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است

پایان پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal