آخرین اخبار

26. اسفند 1397 - 15:29   |   کد مطلب: 32245
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: سواری‌های پلاک شخصی مجوز جابجایی مسافران بین شهری را ندارند.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع، مصطفی پناهنده با اشاره به اینکه در حال حاضر سواری‌های شخصی در همدان به معضلی جدی تبدیل شده‌اند اظهار کرد: باید از حمل مسافر توسط سواری‌های شخصی ممانعت شود.

وی با اشاره به فعالیت هر چه بیشتر این خودروها در ایام نوروز تاکید کرد: هم اکنون در میدان سپاه (چراغ قرمز) همدان تردد مسافرهای پلاک شخصی زیاد است که موجب گره ترافیکی و مشکلات مختلفی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با تأکید بر اینکه تردد با خودروهای ویژه بین شهری امنیت زیادی نسبت به شخصی دارد یادآور شد: این خودروها بیمه دارند، صورتحساب پرداخت می‌کنند و در هر کدام از راه‌های ارتباطی کنترل می‌شوند اما این موارد برای سواری‌های غیرمجاز مسافرکش وجود ندارد.

وی ضمن تأکید بر اینکه باید خود مسافران نیز توجه جدی داشته و از تردد با خودروهای شخصی خودداری کنند بیان کرد: این رانندگان همچنین با شرکت‌های حمل و نقل مسافر قراردادهای جابجایی مسافر بین شهری را دارند.

پناهنده با اشاره به اینکه با همکاری سایر نهادهای ذیربط اقداماتی برای ساماندهی و رفع این معضل شهری در دستور کار است بیان کرد: واحدهای گشت برای کنترل تردد مسافران بین شهری باید در سطح شهر فعال شده و تخلفات را ثبت و موارد قابل مشاهده را جریمه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal