آخرین اخبار

28. اسفند 1397 - 13:16   |   کد مطلب: 32256
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد خبر داد
افتتاح چهارمین پایگاه اورژانس جاده‌ای اسدآباد
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد از افتتاح چهارمین پایگاه اورژانس جاده‌ای اسدآباد خبر داد

به گزارش آوای سیدجمال، فرید یوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از افتتاح چهارمین پایگاه جاده‌ای اسدآباد خبر داد و اظهار کرد: خوشبختانه با افتتاح این پایگاه تعداد پایگاه‌هاى جاده‌ای اورژانس اسدآباد به چهار مورد رسید.

وی با اشاره به اینکه این پایگاه با همت معاون توسعه و همکاری معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در محوطه مرکز خدمات جامع سلامت روستای وندرآباد افتتاح شد گفت: این مرکز به مردم به ویژه اهالی حومه این روستا، مسافران بزرگراه کربلا و استان‌های کرمانشاه و ایلام خدمت‌رسانى می‌کند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد در ادامه به بازدید بازرسان گروه مهندسی بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از مراکز تهیه، توزیع و طبخ مواد غذایی اسدآباد در قالب برنامه سلامت نوروزی اشاره کرد و افزود: دیروز 12 مورد بازدید از اماکن مختلف توسط این بازرسان انجام شد.

وی با بیان اینکه چهار مورد کلرسنجی از آب انجام شد گفت: 12.400 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف جمع‌آوری و معدوم‌سازی شد.

یوسفی با اشاره به سه مورد سنجش با دستگاه پرتابل خاطرنشان کرد:‌ طرح سلامت نوروزی از 20 اسفند سال 97 آغاز شده و تا 20 فروردین 98 ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal