آخرین اخبار

8. شهريور 1395 - 23:54   |   کد مطلب: 32267
استاندار همدان با بیان اینکه اسدآباد شرایط فعالیت بخش خصوصی را دارد، گفت: این شهرستان استحقاق و استعداد توسعه را دارد.

به گزارش آوای سیدجمال؛ به نقل از خبرگزاری فارس از اسدآباد، محمدناصر نیکبخت امشب در جمع مردم اسدآباد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، اظهار کرد: وحدت و برادری در شهرستان اسدآباد موج می‌زند و یکی از محورهای اصلی این وحدت امام جمعه است.

 

وی به شرایط واگذاری کشور به دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: در حالی این دولت آغاز به کار کرد که نرخ رشد اقتصادی و تورم به ترتیب 6.8 درصد و 43 درصد بوده است.

 

استاندار همدان با اشاره به اینکه قبل از تحویل کشور به دولت یازدهم هم فروش نفت و درآمدهای نفتی خوب بوده و هم تحریم‌های چندانی نداشتیم، گفت: در دولت قبل 400 هزار میلیارد تومان اعتبارات کلنگ‌زنی‌ها بود که نتوانستند آن را اجرا کنند.

 

وی با اشاره به اینکه مذاکرات هسته به خوبی پیشرفته و اقدامات مناسبی از سوی تیم مذاکره‌کننده انجام شد، گفت: بنابر فرمایش رهبر انقلاب این تیم، غیور و پرتلاش بود که هم سیاست نظام را اجرا کرد و هم رهنمودهای رهبری را پیش برد.

 

نیکبخت با اشاره به سفر رئیس‌جمهور و هیأت دولت به استان همدان در سال گذشته، تصریح کرد: از محل این اعتبارات مبلغ 80 میلیارد تومان اعتبار به اسدآباد اختصاص یافته است.

 

وی خاطرنشان کرد: بخش اعظمی از اعتبارات سفر هیأت دولت به همدان به اسدآباد اختصاص یافته که البته تخصیص آن برای دو سال آینده به صورت صد درصدی است.

 

نیکبخت با بیان اینکه اسدآباد شرایط کار و فعالیت در بخش خصوصی را داراست، گفت: این شهرستان استحقاق و استعداد توسعه و جهش را دارد و برای توسعه نیازمند همت مسؤولان و مردم است.

 

استاندار همدان با یادآوری اینکه بعد از همدان بیشترین اعتبارات سفر رئیس‌جمهوری مربوط به اسدآباد است، گفت: وجود نماینده مجلس اسدآباد در هیأت رئیسه نیز یک افتخار و فرصت است که ایشان نباید از این ظرفیت برای توسعه اسدآباد غافل بماند.

 

وی با بیان اینکه نمایندگان استان در مجلس یک فرصت برای بنده هستند، گفت: هر کدام از آنها به عنوان ناظر هستند و مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز امر اجرا را به عهده دارند که باید در کنار هم در راستای توسعه استان گام بردارند.

 

نیکبخت با بیان اینکه شأن همه مسؤولان نوکری برای مرم است، با انتقاد از فرماندار اسدآباد در خصوص عدم تجهیز تنها سالن همایش‌ها این شهر، گفت: سال گذشته بنده قولی را به این شهر دادم که انتظار می‌رفت فرماندار برای پیگیری و عملی شدن آن اقدام کند.

 

وی با بیان اینکه اسدآباد در ریل توسعه قرار گرفته است، افزود: امروز بهانه برای عدم انجام کار و خدمت در این نظام نداریم و همه با هم باید در توسعه کشور بکوشیم.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal