آخرین اخبار

23. فروردين 1398 - 15:41   |   کد مطلب: 32330
پیش از دیدار پرسپولیس و سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، تندیس نوعدوستی و مسئولیت های اجتماعی به سرمربی سایپا و دروازه بان پرسپولیس اهدا می شود.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از ورزش سه، حجت اله بهمنی مدیرروابط عمومی سازمان لیگ در این باره گفت: خانواده بزرگ فوتبال همواره در بلایای طبیعی و اتفاقات ناگواری که در کشور رخ می دهد در امداد رسانی پیشگام و پیشرو بوده است. این خصلت پهلوانی مربیان، فوتبالیست ها و مدیران میراث ارزشمندی است که از پهلوانان و اسطوره های ورزش به خانواده بزرگ فوتبال رسیده است.

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ تصریح کرد: زلزله دردناک کرمانشاه در سال گذشته و سیل اخیردر استان های لرستان، خوزستان و گلستان  باعث شد شماری از هموطنان عزیزمان را در این حوادث از دست بدهیم و خانواده های زیادی داغدار شدند و بسیاری نیز بی خانمان شدند. در زلزله کرمانشاه علی دایی سرمربی تیم سایپا با جمع آوری کمک های مردمی و ساخت خانه هایی در یک روستا در کرمانشاه نماینده شایسته اهالی فوتبال در امداد رسانی به زلزله زدگان بود.

وی افزود:  درسیل اخیر نیزفدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، باشگاه ها و هیات های فوتبال استانی به همراه فوتبالیست های زیادی به کمک مردمان دردمند سیل زده شتافتند. سردار آزمون در استان گلستان، محمد انصاری در استان مازندران و علیرضا بیرانوند در استان لرستان در امداد رسانی به مردم سیل زده پیشگام شدند. به همین مناسبت هم پیش از  دیدار پرسپولیس و سایپا از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال ایران به علی دایی و علیرضا بیرانوند به نمایندگی از جامعه فوتبال تندیس نوعدوستی و مسئولیت های اجتماعی اهدا می کند.

 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal