پربیننده ها

آخرین اخبار

27. فروردين 1398 - 10:29   |   کد مطلب: 32350
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: در یک عملیات ماموران انتظامی اسدآباد موفق به کشف 20 کیلوگرم هروئین و یک کیلوگرم شیشه شدند.

به گزارش آوای سیدجمال، سردار بخشعلی کامرانی صالح روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: پس از انجام یکسری اقدام های پلیسی موفق به کسب اخباری مبنی بر انتقال یک محموله موادمخدر از مرکز به غرب کشور شدیم.

 

وی اضافه کرد: یک قاچاقچی با جاسازی 20 کیلوگرم هروئین و یک کیلوگرم شیشه در یک دستگاه وانت قصد عبور از شهر اسدآباد را داشت.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، تیم های پلیسی طرح ضربتی برای شناسایی و دستگیری قاچاقچی را در دستور کار قرار دادند.

سردار کامرانی صالح اظهار داشت: خودروی پیکان وانت در ورودی یکی از روستاها در مسیر کنگاور- اسدآباد توسط ماموران ایست و بازرسی توقیف شد.

وی افزود: راننده این خودرو محموله هروئین را در 20 بسته یک کیلوگرمی و مخدر صنعتی شیشه را در 2 بسته نیم کیلویی جاسازی کرده بود.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: این قاچاقچی 34 ساله اقدام به قرار دادن محموله مواد مخدر در کارتن موز و کیسه زباله و جاسازی آن در کف خودرو کرده سپس کف پیکان وانت را با برزنت پوشانده بود.

سردار کامرانی صالح گفت: این قاچاقچی توسط ماموران دستگیر و خودروی وی توقیف شد و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

وی از شهروندان خواست در صورت مواجهه با موارد مشکوک موضوع را از طریق تماس با سامانه فوریت های پلیسی 110 اطلاع رسانی کنند.

به گزارش ایرنا، اوایل هفته جاری ماموران مبارزه با موادمخدر استان همدان موفق به کشف 15 کیلو و300 گرم هروئین بالفافه شدند

انتهای پیام /

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal