آخرین اخبار

31. فروردين 1398 - 12:30   |   کد مطلب: 32376
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: عزل، نصب و انتصاب مدیران در شهرستان برعهده دستگاه اجرایی است و گاها" اگر نسبت به انتصاب برخی مخالفت یا موافقت داریم، از منظر نظارت و مسیر تعاملی و تقویت شهرستان براثر دلسوزی است.

به گزارش آوای سیدجمال، اکبر رنجبرزده در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، در خصوص صحت یا عدم صحت شایعه عزل معاون فرماندار اسدآباد، اظهار کرد: بنده اطلاعی در این زمینه ندارم و تنها باخبر شدم که وی استعفا داده و دلیلش را حضور در انتخابات مجلس عنوان کرده است.

 

وی تصریح کرد: طبق سلسله مراتب وظایف قوه سه گانه عزل، نصب و انتصاب مدیران برعهده قوه اجرایی است و ماهم اگر گاها" نسبت به انتصاب برخی افراد مخالفت یا موافقتی داشته باشیم، از منظر نظارت و مسیر تعاملی و تقویت شهرستان براثر دلسوزی است.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه فرماندار فعلی شهرستان فردی اصلاح طلب است که در زمان حضورش در اسدآباد بخشدار که با وی همسو بود را انتخاب کرد، گفت: برخی از حرکات آزرمی معاون فرماندار به خصوص برخوردهایی که در مساجد منعکس شد، مورد سؤال و موجب دلگیری برخی انقلابیون بود و انان نیز عزیزانی در محور مذهبی شهرستان بودند.

 

وی افزود: انتظار می‌رود که هرمسئولی با هر دیدگاه سیاسی در شهرستان در جهت تعامل با نماینده مردم گام بردارد چرا اگر تعامل نباشد، مردم ضرر می‌کنند و ماهم در هرشرایطی حاضر به ضرر و زیان مردم نبودیم.

 

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: برای آقای آزرمی که تصمیم برای حضور در انتخابات دارد ارزوی موفقیت دارم و امیدوارم دغدغه خدمت رسانی وی به جامعه پایدار باشد.
انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal