آخرین اخبار

25. شهريور 1395 - 11:25   |   کد مطلب: 32476
به مناسبت روز جهانی گردشگری انجام می‌شود؛
برگزاری مسابقه عکاسی از مناطق گردشگری اسدآباد
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اسدآباد از برگزاری مسابقه عکاسی از مناطق گردشگری اسدآباد خبر داد.

کامران اکبری‌شایگان در گفت‌وگو با خبرنگار  آوای سیدجمال؛ از برگزاری مسابقه عکاسی از مناطق گردشگری اسدآباد خبر داد و اظهار کرد: این مسابقه به مناسبت روز جهانی گردشگری برگزار می‌شود.

 

وی گفت: این مسابقه با موضوع معرفی فرهنگ، آداب و رسوم و سبک زندگی مردم شهرستان،  جاذبه‌های گردشگری شامل (ابنیه و آثار تاریخی، طبیعت و ...) و صنایع‌دستی، هنر و سوغات شهرستان است.

 

اکبری‌شایگان تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند‌ عکس‌های خود از مناطق گردشگری و تاریخی شهرستان اسدآباد را از 27 شهریورماه تا 5 مهرماه به پست الکترونیکی « miras.asadabad@gmail.com» و یا به شبکه‌ اجتماعی در تلگرام به آدرس « https://telegram.me/mirasasadabad »  ارسال کنند.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اسدآباد خاطرنشان کرد: عکس‌ها توسط داوران و کارشناسان متخصص حوزه عکاسی بررسی و در پایان جوایزی به اثرات جالب تعلق خواهد گرفت.

 

 وی با اشاره به اینکه عکاسی، رساترین ابزار اطلاع‌رسانی در دنیا به شمار می‌رود، گفت: این هنر بیش از هر هنر دیگری در جذب گردشگران و سرمایه‌گذاران مؤثر است که امیدواریم شهروندان اسدآباد با شرکت در این مسابقه ما را در جذب گردشگر کمک کنند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

https://telegram.me/Avaseyedjamal
نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد