آخرین اخبار

9. خرداد 1398 - 11:32   |   کد مطلب: 32622
رئیس مجمع بسیج استان همدان گفت: همانگونه که آب از سر منشا گرفته نشود، می‌تواند مشکل ساز شود؛ اگر دنیای استکبار که در مقابل مظلومیت اسلام دشمنی می کند، در نطفه خفه نشود، قطعا" برای همه جهان به خصوص اسلام مشکل ساز خواهد بود.

به گزارش آوای سیدجمال،  محمدعلی زلفی‌گل در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ با اشاره به اینکه روز جهانی قدس توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی نامگذاری شده است، اظهار کرد: طبق قانون اساسی ما موظفیم که از هر مظلومی در سراسر جهان به ویژه اگر مسلمان باشد، دفاع کنیم.

 

وی گفت: نکته مهم روز جهانی قدر این است امسال چون آمریکا جمهوری اسلامی را تهدید می کند، می‌توان با حضور پرشو و وحدت مردم یکبار دیگر پاسخی محکم به یاوه گویی استکبار و سلطه داد.

 

 

رئیس مجمع بسیج استان همدان تأکید کرد: در حقیقت امسال روز قدس علاوه براینکه کارکرد قبلی خود را دردفاع از مظلومیت فلسطین دارد، جنبه اتحاد ملی برای حفظ و صیانت از کیان ملی هم هست؛ بنابراین مردم فهمیم این شرایط حساس امروزی را درک می کنند و با حضور خود در روز قدس نشان می‌دهند که در مقابل دشمن یک صدا و متحد می ایستند و در درجه اول از نأموس خود دفاع می کنند.

 

وی با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر اینکه مسئله فلسطین مسئله اساسی دنیای اسلام است، گفت همانگونه که آب از سر منشا گرفته نشود، می‌تواند مشکل ساز شود؛ اگر دنیای استکبار که در مقابل مظلومیت اسلام دشمنی می کند، در نطفه خفه نشود، قطعا"  برای همه جهان به خصوص اسلام مشکل ساز خواهد بود، از این رو این مسئله اساسی جهان اسلام است.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal