آخرین اخبار

17. خرداد 1398 - 15:59   |   کد مطلب: 32671
« یک تاجر حرفه ای، نگهداری یک کالای پر حجم در یک انبار کوچک با اجاره بالا را تحمل نمیکند»

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع، سن تزو استراتژیست چینی در " هنرجنگ" مینویسد: "صدبار پیروزی با صد نبرد هنر نیست . مطیع و مقهور کردن ارتش دشمن بدون نبرد با آنها هنر اصلی است".

 

ج ا ایران در ۴۰ سال گذشته شاهد توطئه های رنگین کمانی بوده است اما نه تنها بازنده نبوده بلکه چون به توانایی های خود و ضعف دشمن ایمان داشته است توانسته در جنگ اراده ها ارتش سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، امنیتی دشمن را مقهور سازد‌. صدالبته رمز این عظمت و ماندگاری در #منطق_مقاومت و همراهی ملت نهفته است. منطقی که ریشه در کلام وحی و رویش در کلام امام روح الله و سیره رهبرمعظم انقلاب دارد.

 

 آخرین نمونه تجلی از این مقاومت ملی، ایستادگی در مقابل تهدید چند تنی جان بولتون با " اعزام ناو لینکلن آمریکا" به خلیج فارس بود. آمریکا در یک بازی پیچیده با مهره های سنگین فراوان مانند ناوهای جنگی، هواپیماهای B52، انتقال سامانها پاتریوت و ..... تلاش کرد که ج. ا. ایران را وادار به عقب نشینی، تسلیم کند اما جمهوری اسلامی با هدایت های رهبری حکیم خود توانست با #منطق_مقاومت برنده این بازی باشد و ترامپ را وادار به عقب نشینی کند و نهایتاً پمپئو وزیرخارجه آمریکا خواستار مذاکرات با ایران بدون پیش شرط شود.

 

 جنگ اراده ها هنوز پایان ندارد و مسئولان نظام بایست اسیر رندبازی سیاسی ترامپ و تاکتیک مذاکره نشوند. ایستادگی همچنان آمریکا را وادار به عقب نشینی خواهد کرد چرا ترامپ که یک تاجر سیاستمدار و اهل معامله است با نیم نگاهی به انتخابات آمریکا خوب میداند: « یک تاجر حرفه ای، نگهداری یک کالای پر حجم در یک انبار کوچک با اجاره بالا را تحمل نمیکند»

 

 جمهوری اسلامی با #منطق_مقاومت  انشاء الله دوباره اثبات خواهد کرد که هنر اصلی اش مقهور کردن دشمن بدون نبرد و بدون شلیک یک تیر خواهد بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal