آخرین اخبار

22. خرداد 1398 - 10:39   |   کد مطلب: 32696
فرمانده انتظامی استان همدان عنوان کرد:
کشف ۴ محموله قاچاق کالا در شهرستان‌های استان همدان
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۴ محموله قاچاق کالا در شهرستان‌های اسدآباد، نهاوند و بهار در استان همدان خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، سردار بخشعلی کامرانی صالح در گفتگو با خبرنگار مهر از کشف ۶ دستگاه کولر گازی قاچاق در شهرستان اسدآباد خبر داد و اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر تردد یک دستگاه خودرو پژو پارس حامل کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان اسدآباد، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محور چهاردولی به اسدآباد با استقرار ایست و بازرسی مقطعی اجرا و این خودرو مشاهده و مأموران آن را برای بررسی متوقف کردند.

 

وی گفت: در بازرسی‌های صورت گرفته از این خودرو، ۶ دستگاه کولر گازی قاچاق به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال کشف و یک متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شد.

 

کشف ۱۳ تن و ۸۰۰ کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق

سردار بخشعلی کامرانی صالح همچنین از کشف ۱۳ تن و ۸۰۰ کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق توسط مأموران انتظامی بخش خزل نهاوند خبر داد و گفت: مأموران انتظامی بخش خزل شهرستان نهاوند حین گشت زنی به یک دستگاه کامیون ولوو مشکوک و آن را متوقف کردند.

 

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: در بازرسی‌های صورت گرفته از این خودرو، ۱۳ تن و ۸۰۰ کیلو گرم چوب جنگلی قاچاق به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال کشف و یک متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شد.

 

وی گفت: مأموران انتظامی بخش خزل در عملیاتی دیگر از یک دستگاه خودرو پژو، ۳ دستگاه کولر گازی قاچاق به ارزش تقریبی ۱۸۰ میلیون ریال را کشف و ۲ متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

کشف ۹ تن خوراک دام

سردار بخشعلی کامرانی صالح همچنین از کشف ۹ تن خوراک دام قاچاق در شهرستان بهار خبر داد و گفت: مأموران انتظامی شهرستان بهار حین کنترل و پایش محورهای مواصلاتی، ۹ تن خوراک دام قاچاق به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال را کشف کردند.

 

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: این بار قاچاق از نوع پودر استخوان خوراک دامی بوده که در یک دستگاه کامیون بنز با پوشش به قصد انتقال به استان‌های غربی و مرزی حمل می‌شد.

 

وی با اشاره به اینکه یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: برخورد با کالای قاچاق به طور جدی در دستور کار مأموران پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/ن

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal