آخرین اخبار

25. خرداد 1398 - 10:34   |   کد مطلب: 32714
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت همدان از پیگیری راه‌اندازی دفاتر مجمع خیرین سلامت در شهرستان‎های اسدآباد و بهار خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، محمدصادق صبا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برنامه‌های مجمع خیرین سلامت همدان اظهار کرد: طی دو سال گذشته بیش از 70 جلسه آموزشی در حوزه‌های مختلف نظیر پیشگیری از بیماری کانسربرست و پروستات برگزار شده است.

 

وی با اشاره به اینکه جلسات آموزشی قابل لمس نیست و ثمره آن را در سال‌های آینده خواهیم دید گفت: چند ماه پیش گروه جوانان مجمع خیرین سلامت همدان تشکیل شد که امیدواریم در آینده شاهد فعالیت چشمگیر این مجموعه باشیم.

 

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه با فعالیت امور مددکاری معادل مبلغ بالغ بر یک‌میلیارد و 800 میلیون تومان طی دو سال گذشته به بیماران نیازمند مساعدت شده است افزود: در حوزه عمرانی نیز اقدامات خوبی در مجمع خیرین صورت گرفته و شهرستان‌ها نیز در این زمینه فعالیت دارند.

 

وی با اشاره به اینکه فاز اول خوابگاه خیرساز شهرستان فامنین به پایان رسید و فاز دوم آغاز شده است گفت: در  رزن با مساعدت خیرین بخش «دیالیز» و «سی‌تی اسکن» در حال ساخت است.

 

صبا با بیان اینکه در حال حاضر 34 خانواده دانشجوی تحصیلات تکمیلی متاهل ساکن خوابگاه خیرساز همدان هستند افزود: ساخت 20 واحد از فاز بعدی پروژه خوابگاه همدان آغاز شده و به دلیل افزایش قیمت تجهیزات ساختمانی، نیازمند کمک خیرین هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه ساخت مرکز جامع سرطان با کمک خانواده مرحوم فرشچیان در حال ساخت است گفت: اداره آب و گاز در ساخت این مرکز همکاری لازم را دارند که باید قدردان آنها بود.

 

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت همدان با تاکید به اینکه در حال ساخت مرکز پژوهش، آموزش، پیشگیری و درمان سرطان هستیم و این موضوع حائز اهمیت است افزود: ساخت درمانگاه صالح‌آباد با کمک خیرین از دیگر اقدامات است.

 

وی با اشاره به اینکه مرحومه منصور 640 متر منزل خود را در میدان بعثت برای امور بهداشتی و درمانی به دانشگاه علوم پزشکی هدیه کرده که امیدواریم بهره‌برداری مناسب از آن صورت گیرد گفت: سال گذشته خانم خیری آپارتمان خود را به ارزش 600 میلیون تومان به مجمع خیرین سلامت برای درمان بیماران سرطانی هدیه کرد.

 

صبا با بیان اینکه خانواده جباری زمینی را در مقابل پادگان قهرمان به مجمع خیرین سلامت هدیه کردند و قدردان آنها نیز هستیم افزود: امیدواریم سال آینده دفاتر مجمع خیرین سلامت در سایر شهرستان‌ها نظیر اسدآباد و بهار راه‌اندازی شود.

 

وی با تاکید به اینکه هدف اصلی مجمع خیرین جلب مشارکت مردمی است گفت: ظرفیت خوبی در استان در این زمینه وجود دارد که باید از آن بهره‌مند شد.

 

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت همدان بیان کرد: یکی از خیرین همدانی مقیم کانادا نیز یک خانه بهداشت در استان زلزله‌زده کرمانشاه احداث خواهد کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal