آخرین اخبار

28. خرداد 1398 - 12:37   |   کد مطلب: 32733
شهردار شهر اسدآباد از تکمیل المان شهدای گمنام پارک شهید مدنی این شهر ظرف دو هفته آینده خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، پیمان سبزه ای در گفت و گو با ایسنا،منطقه همدان ،اظهار کرد:در حال حاضر یادمان شهدای گمنام پارک شهید مدنی اسدآباد دارای پیشرفت فیزیکی 90 درصد بوده و پیمانکار برای اتمام و تکمیل طرح یادمان شهدای گمنام مشغول به کار است.

 

وی در ادامه با اشاره به وجود 212 هکتار بافت فرسوده در شهر اسدآباد یادآورشد:در حال حاضر بیش از 20 هزار واحد مسکونی و تجاری در بافت فرسوده شهر قرار دارد که توجه به این بافت شهر از ضرورت های برنامه ریزی شهری شهرداری است.

 

 

سبزه ای اضافه کرد:اعطای وام های کم بهره تخفیف ویژه عوارض نوسازی و اعطای امتیازهای ویژه برای سرمایه گذاری واحدهای تجاری بخشی از سیاست ها و راهکارهای شهرداری اسدآباد برای نوسازی بافت فرسوده این شهر است.

 

وی در ادامه یکی از اولویت‌های این شهرداری در پروژه‌های عمرانی امسال شهرداری اسدآباد را ادامه تکمیل فاز دوم بام توریستی گردنه اسدآباد عنوان کرد و یاد آور شد:در حال حاضر فاز دوم بام سبز گردنه اسدآباد دارای 70درصد پیشرفت فیزیکی بوده و زیر سازی و بستر سازی طرح انجام شده که تا پایان فصل کاری امسال فاز دوم این طرح تکمیل و به اتمام خواهد رسید.

 

شهردار اسدآباد خاطر نشان کرد: فاز سوم طرح بام سبز گردنه در سال آینده اجرا خواهد شد که با اتمام فاز سوم این طرح توریستی و تفریحی گردنه به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های شهرداری سال 99تکمیل و افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.
 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal