آخرین اخبار

1. تير 1398 - 13:01   |   کد مطلب: 32760
یک عضو شورای اسلامی شهر اسدآباد گفت: اعضای شورای اسلامی شهر در جلسه ای در روز پنجشنبه موضوع استعفای شهردار را در دستور کار قرار داد اما به نتیجه قطعی برای موافقت یا عدم موافقت آن نرسیدیم و قطعا” امروز و فردا تکلیف وی مشخص خواهد شد.

به گزارش آوای سیدجمال، سیدعلی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما؛ با اشاره به موضوع استعفای شهردار اسدآباد  اظهار کرد: پیمان سبزه ای شهردار اسدآباد با دلایلی که خود در کانالهای تلگرامی مطرح کرده، از این پست استعفا داده است.

 

وی با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر در جلسه ای در روز پنجشنبه موضوع استعفای شهردار را در دستور کار قرار داد اما به نتیجه قطعی برای موافقت یا عدم موافقت آن نرسیدیم، گفت: قطعا” امروز و فردا تکلیف آقای سبزه ای مشخص خواهد شد.

 

این عضو شورای اسلامی شهر اسدآباد گفت: در صورتی که اعضای شورای اسلامی با استعفای شهردار موافقت کنند، تا زمان انتخاب گزینه ای دیگر برای پست شهرداری سرپرست منصوب خواهدشد.

 

لازم به ذکر است؛ پیمان سبزه ای شهردار اسدآباد روز چهارشنبه استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی این شهر کرده است.

 

وی دلیل استعفای خود را در گفت‌گو با کانالهای تلگرامی اینگونه مطرح کرده که به علت مشکلات رفت و آمد و قانون جدید وزارت کشور مبنی بر سکونت خانواده ی شهرداران در شهر مقصد استعفا داده است.

 

پیمان سبزه ای گفته است که رأی گیری شورای شهر برای پذیرش استعفای وی به هفته بعد موکول شده و تا روز رأی گیری به عنوان شهردار در خدمت همشهریان است، این درحالی است که شنبه صبح امروز در محل کار خود حاضر نشده است.

منبع: عصرهمدان

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal