آخرین اخبار

16. تير 1398 - 7:04   |   کد مطلب: 32853
ره‌آورد سفر وزیر جهادکشاورزی به اسدآباد
موافقت وزیر جهاد کشاورزی با اعتبار ۹۰ میلیارد ریالی
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی از موافقت با تخصیص اعتبار 90 میلیارد ریالی به عنوان ره‌آورد سفر وزیر جهادکشاورزی به این شهرستان یاد کرد.

به گزارش آوای سیدجمال، اکبر رنجبرزاده، اظهار کرد: در سفر وزیر جهادکشاورزی طی هفته گذشته به اسدآباد، حجتی با تخصیص اعتبار برای درخواست های این شهرستان در راستای آب بندهای نفوذی، بازسازی پل های ارتباطی و راه های بین مزارع، احیا و مرمت قنوات موافقت کرد.

 

وی با بیان اینکه موافقت با تخصیص اعتبار برای این پروژه ها توسط وزیر جهادکشاورزی افزون بر 90 میلیارد ریال بوده است،  یادآور شد: تخصیص 20 میلیارد ریال اعتبار در زمینه بازسازی پل های ارتباطی و راه های بین مزارع شهرستان که بر اثر بارندگی های اخیر آسیب دیده و تخریب شده اند از جمله مواردی بود که وزیر جهادکشاورزی در این رابطه دستور مساعد داد.

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: با توجه به وقوع پدیده سیلاب در دشت کوهپایه ای اسدآباد و تخریب 30رشته از قنوات دستور مساعد وزیر در زمینه تخصیص 10 میلیارد ریال اعتبار برای احیا و مرمت قنوات شهرستان اسدآباد محقق شد.

وی همچنین تخصیص 60 میلیارد ریال اعتبار در زمینه احداث آب بندهای نفوذی در روستاهای خنداب، قاسم آباد، ملحمدره، ترخین آباد و شهر آجین در جهت آبخیزداری و صیانت از منابع طبیعی روستاهای فوق را از دیگر موارد موافقت و دستور مساعد وزیر اعلام کرد و گفت: علاوه بر این احداث دو مجتمع 5000 هزار رأسی زنجیره دام و طیور در شهرستان اسدآباد نیز توسط وزیر دستور داده شد.
انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal