آخرین اخبار

17. تير 1398 - 10:37   |   کد مطلب: 32866
فرماندار اسدآباد گفت: مدیران به دور از هرگونه حاشیه و با ایجاد دلگرمی و امید در جامعه توسعه شهرستان اسدآباد را دنبال کنند.

به گزارش آوای سیدجمال، مجید درویشی بعدازظهر یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان اسدآباد با بیان اینکه از استاندار همدان به خاطر اعتمادش به بنده سپاسگزارم و امیدوارم در سایه وحدت و همدلی از عهده مأموریت خود بر آیم، گفت: باید از فرصت پیش رو برای برنامه‌ریزی و هماهنگی در مسیر توسعه شهرستان اسدآباد استفاده کرد.

 

وی با بیان اینکه در شرایط امروز که کینه‌ها و دشمنی‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در قالب جنگ تمام عیار اقتصادی و سیاسی به دنبال خسته کردن مردم است تا توسعه همه جانبه کشور را تحت الشعاع قرار دهد بیش از هر زمان دیگری نیاز به همدلی و هماهنگی وجود دارد، گفت: بدون هرگونه حاشیه مخرب و با ایجاد دلگرمی و امید در جامعه ایجاد بستر مناسب به منظور رفع مشکلات مردم و توسعه شهرستان اسدآباد را دنبال می‌کنیم.

 

فرماندار اسدآباد با بیان اینکه تلاش خود را برای ایجاد وفاق و همدلی بیشتر در راستای تحقق برنامه‌های دولت به کار خواهیم گرفت، گفت: با دوری از هرگونه حاشیه دست نیاز به سوی دیگر دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی دراز می‌کنم.

 

درویشی با بیان اینکه جایگاه امام جمعه به عنوان پدر معنوی جامعه و معلم اخلاق مورد احترام بوده و محور وحدت و انسجام خدمتگزاران است، گفت: باید از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود به نحو شایسته در راستای توسعه شهرستان اسدآباد بهره برد.

 

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های موجود در شهرستان اسدآباد هرکدام به مثابه گنجینه‌هایی است که برای حرکت هماهنگ و همگام در مسیر دشوار توسعه جایگزین ندارد، گفت: امیدوارم در کنار هم مشکلاتی از سر راه مردم این شهرستان برداریم.

 

فرماندار اسدآباد به سال برگزاری انتخابات هم اشاره کرد و گفت: انتخابات مهمی در پیش رو داریم و امیدواریم همچون گذشته شاهد مشارکت هر چه بیشتر مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم کما اینکه برگزاری انتخابات سالم، رقابتی و امن اولویت است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal