آخرین اخبار

24. تير 1398 - 12:49   |   کد مطلب: 32905
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اسدآباد از توزیع 3 هزار و 200 کیسه سیمان اهدایی مقام معظم رهبری به سیل‌زدگان روستاهای اسدآباد خبر داد و گفت: در حال حاضر این سیمان ها در روستای روستاهای قره بلاغ، گذرکجین و میوله در حال توزیع است.

به گزارش آوای سیدجمال، محمدجعفر رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، از اهدای ۳ هزار و ۲۰۰ کیسه سیمان از سوی مقام معظم رهبری به منازل روستایی سیل زده در اسدآباد خبر داد و اظهار کرد: این میزان کیسه های سیمان اهدایی بین روستاهای قره بلاغ، گذرکجین و میوله تقسیم می شود.

 

وی افزود: در مرحله اول به هر نفر ۸۰ کیسه سیمان داده میشود که تا مرحله از کار را پیش ببرد و در مرحله بعد دوباره توزیعی خواهیم داشت.

 

وی از تقسیم کیسه سیمان اهدای از سوی رهبر انقلاب در روستای قره بلاغ در دو روز گذشته خبر داد و گفت: دراین روستا هزار و ۴۰ کیسه سیمان توزیع شد.

 

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اسدآباد ادامه داد: در روز گذشته نیز ۴۸۰ کیسه بین اهالی روستای گذرکجین و امروز نیز هزار و ۴۴۰ کیسه در روستای میوله توزیع می‌شود که این امر در مرحله اول صورت گرفته است.

 

وی گفت: توزیع این کیسه ها بین افراد روستایی است که در زمان بارش های اخیر در فروردین ماه دچار آُسیب شده و در بنیاد مسکن تشکیل پرونده دادند که دراین زمینه حدود ۳۰۹ نفر روستایی ثبت نام کردند.

 

رستمی افزود: براساس برآورد کارشناسی بنیاد مسکن حدود ۶۸ واحد نیز در سطح شهر اسدآباد دچار آسیب شدند که تاکنون ۸ واحد تسهیلات پرداخت شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: به واحدهای مسکونی سیل زده در روستاها، مبلغ ۵۶ میلیون تسهیلات می‌دهند که از این میزان ۴۰ میلیون تومان وام ۴ درصد و ۱۶ میلیون تومان وام بلاعوض است.

 

وی یادآور شد: تسهیلات پرداختی به واحدهای مسکونی سیل زده در شهر نیز ۵۰ میلیون تومان وام ۴ درصد و ۱۶ میلیون تومان وام بلاعوض است.

 

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اسدآباد از بازسازی مجدد اولین واحد مسکونی سیل زده در روستای لک لک خبر داد و گفت: این واحد تا ده روز آینده تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

عصرهمدان

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal