آخرین اخبار

27. تير 1398 - 12:34   |   کد مطلب: 32919
در صورت ارایه نشدن مجوز مجلس
توقف دریافت عوارض در آزاد راه همدان - ساوه
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان همدان گفت: دریافت عوارض در آزاد راه همدان - ساوه (آزاد راه کربلا) از اول مرداد سال جاری در صورت ارایه نشدن مجوز مجلس برای گرفتن عوارض، متوقف می شود.

به گزارش آوای سیدجمال،  حسن خانجانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما تاکید کرد: به متولیان آزاد راه همدان - ساوه تا پایان تیر جاری مهلت داده شده تا مجوز مجلس شورای اسلامی را برای دریافت عوارض در این آزاد راه ارائه دهند.

 

وی اضافه کرد: چنانچه در مهلت تعیین شده آنها نسبت به ارائه مجوز مجلس شورای اسلامی کوتاهی و کم کاری کنند از اول مرداد امسال دریافت عوارضی در این آزاد راه متوقف می‌شود.

 

وی بیان کرد: این حکم مبنای قانونی دارد و نمی‌توان از اجرای قانون خودداری کرد.

 

آزاد راه همدان - ساوه یکی از پر ترافیک ترین جاده‌های استان همدان به شمار می‌رود که همواره بالا بودن میزان دریافت عوارضی به محل مناقشه بین مسئولان و مردم با بخش خصوصی بوده است.

 

دریافت بالای عوارضی از این مسیر بارها منجر به درگیری و نزاع رانندگان خودروهای گذری با عوامل و متولیان بخش خصوصی شده است.

 

همچنین بالا بودن میزان عوارضی در این آزاد راه موجب استقبال اندک دارندگان کامیون از این مسیر و تردد از جاده قدیم همدان - تهران شده که این وضعیت میزان حوادث رانندگی را در جاده قدیم افزایش داده است.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal