آخرین اخبار

24. فروردين 1397 - 15:21   |   کد مطلب: 33114
امام‌جمعه اسدآباد گفت: هم باید مسئولان نسبت حمایت تولیدکنندگان توجه ویژه داشته و هم مردم نسبت به خرید کالای ایرانی اقدام کنند.

به گزارش آوای سیدجمال، حجت‌الاسلام سید موسی حسینی مجد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اسدآباد با تأکید بر رعایت تقوای الهی و دوری از گناهان به درس‌هایی از قرآن اشاره و گفت:  اظهار کرد: از بزرگ‌ترین گناهان گمان بد و سوءظن به خداست و البته گمان خوب به خداوند انسان را بهشتی می‌کند.

 

وی با اشاره به مناسبت‌های هفته جاری، روز 27 رجب  را روز مبعث دانست و افزود: هدف از بعثت انبیا و پیامبر اسلام(ص) برای تربیت و به تکامل رساندن انسان است و یک روز تاریخی در اسلام به شمار می‌رود.

 

امام‌جمعه اسدآباد اظهار کرد: عصاره همه کتاب‌های آسمانی قرآن و کامل‌ترین همه انبیا حضرت محمد(ص) است و باید به دستورات قرآن و پیامبر اکرم(ص) عمل کرد.

 

وی با تأکید بر توجه به شعار سال با عنوان حمایت از تولید ایرانی، تصریح کرد: نباید مسئولان، مردم و تولیدکنندگان این شعار را به فراموشی بسپارند.

 

 حسینی مجد بر تعصب خرید کالای داخلی تأکید کرد و به اقتصاد کشورهای مختلف را اشاره کرد و گفت: هم باید مسئولان نسبت حمایت تولیدکنندگان توجه ویژه داشته و هم مردم نسبت به خرید کالای ایرانی اقدام کنند.

 

وی گفت: در سفری رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور به اسدآباد داشت، مبلغ 150 میلیون تومانی برای تکمیل یادمان شهدای گمنام در پایان سال گذشته به‌حساب شهرداری واریز شد و انتظار می‌رود شهرداری این پروژه را به اتمام برساند.

 

 وی همچنین از اقدامات نماینده مردم اسدآباد برای دیدار شهرداران اسدآباد و آجین با وزیر کشور در راستای توسعه این شهرها قدردانی کرد.

 انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد