آخرین اخبار

27. فروردين 1397 - 9:51   |   کد مطلب: 33125
مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان اسدآباد از کمک ۲۲ میلیارد ریالی اهالی این شهرستان در سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان همدان، محمد نایبی صفا مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان اسدآباد از رشد ۲۵ درصدی کمک‌های مردمی این شهرستان در سال ۹۶ خبر داد.

 

وی افزود: بیشترین کمک‌های مردمی جمع آوری شده در سال ۹۶، متعلق به جشن نیکو کاری و قرار گیری در آستانه سال نو توسط خیرین و نیکوکاران صورت گرفته است.

 

نایبی صفا از کمک نه میلیارد ریالی در بخش صدقات، جهیزیه، جشن‌ها و مناسبت‌های مختلف و مبلغ سیزده میلیارد ریالی نقدی و جنسی حامیان اکرام و محسنین به ایتام و خانواده‌های دارای سرپرست بیمار خبر داد.

 

وی ادامه داد: ۵۳۹ فرزند به صورت ماهیانه از این کمک‌ها برخوردار هستند که سرانه هر فرزند حداقل دو میلیون ریال است که بخشی از آن صرف امور معیشت زندگی آنها شده و مبلغی نیز بابت بیمه آتیه فرزندان بحساب آنها واریز می‌شود.

 

نایبی بیمه تامین اجتماعی و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌ها را بهترین راه برون رفت از فقر و مشکلات بیان کرد و افزود: تمامی زنان سرپرست خانوارو مجریان طرح‌های اشتغالزایی واجد شرایط تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و حق بیمه آنهاتوسط کمیته امداد پرداخت می‌شود.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) اسدآباد عنوان کرد: طی چند سال آینده بخشی از این خانواده‌ها از طریق دریافت وام اشتغال و بیمه تامین اجتماعی از بدنه امداد خارج خواهند شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد