آخرین اخبار

22. مرداد 1398 - 9:52   |   کد مطلب: 33206
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان گفت: از همه ظرفیت رسانه‌های مکتوب و خبرگزاری‌ها برای پوشش اخبار انتخابات استفاده می‌شود.

به گزارش آوای سیدجمال،  به نقل از نافع، اسدالله ربانی مهر، در ارتباط ویدئو کنفرانس با کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: ستاد انتخابات استان همدان با دستور استاندار در زمان قانونی تشکیل و کمیته‌های ستاد فعالیت خود را شروع کردند و جلسات ستاد به صورت منظم تشکیل می‌شود.

 

او با بیان اینکه در کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان از ظرفیت رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها و صدا و سیما استفاده می‌شود، گفت: فضای مجازی نیز با اولویت پیام رسان‌ها در راستای مشارکت حداکثری در انتخابات به کار گرفته می‌شود.

 

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان تاکید کرد: فضای مجازی در حوزه اطلاع رسانی یک فرصت است و باید از آن استفاده کرد که البته این موضوع نیازمند آیین نامه مشخص از سوی مجریان انتخابات در سطح ملی است.

 

ربانی با تاکید بر اینکه در استان همدان هماهنگی و تعامل خوبی بین رسانه‌ها و دستگاه‌های مجری انتخابات وجود دارد، گفت: اطلاع رسانی به موقع و شفاف در اولویت کمیته اطلاع رسانی است.

 

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان اقدامات انجام شده در استان همدان در حوزه کمیته اطلاع رسانی بر ارتباط خوب رسانه‌ها و مجریان انتخابات در استان همدان تاکید کرد.
منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal