آخرین اخبار

2. شهريور 1398 - 12:29   |   کد مطلب: 33312
امام جمعه شهر اسدآباد با بیان اینکه مسئول باید غیرت انقلابی در وجودش موج بزند، گفت: برپایی میزهای خدمت درصورتی که گره گشا باشد، اثر دارد وگرنه تئوری بودن آن فایده ای نخواهد داشت.

به گزارش آوای سیدجمال، حجت الاسلام سیدموسی حسینی در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با خون شهیدانی چون رجایی ها و باهنرها رنگین شده است.

 

وی گفت: اگر انقلاب ما شهدایی نداشت و در جنگ تحمیلی خون 300 هزار شهید ریخته نمی‌شد، مردم به آن اهمیتی نمی دادند و چون برای انقلاب هزینه های زیادی شده، مردم با جان و دل آن را می‌خواهند.

 

امام جمعه شهر اسدآباد با بیان اینکه عظمت شهدا انقلاب را جادوانه کرده است، تصریح کرد: مدیران و رؤسای ادارات تنها مقید به کار در ساعات اداری نباشند و برای خدمت به مردم وقت نشناس باشند .

 

مدیران مقید به کار در ساعت اداری نباشند

وی گفت: مدیران دولتی باید مسئولیت را غنیمت بدانند و منت مردم را بکشند؛ مسئول باید غیرت انقلابی در وجودش موج بزند.

 

وی اذعان داشت: برپایی میزهای خدمت درصورتی که گره گشا باشد، اثر دارد وگرنه تئوری بودن آن فایده ای نخواهد داشت.

 

حسینی بابیان اینکه روحیه خاکی بودن در وزرا را در دولتهای مختلف دیده ام، تأکید کرد: مسئولان باید قولی به مردم دهند که عملی شود،

 

برگزاری میز خدمت در چند مسجد در هفته دولت

فرماندار شهرستان اسدآباد هم با اشاره به افتتاح 36 پروژه در هفته دولت، اظهار کرد: هفته آینده استاندار همدان در پیش از خطبه های نماز جمعه اسدآباد سخنرانی خواهد کرد.

 

مجید درویشی افزود: به مناسبت هفته دولت میز خدمت در سطح چند مسجد در شهر اسدآباد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ن

 

 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal