آخرین اخبار

3. شهريور 1398 - 21:31   |   کد مطلب: 33321
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه در فضای مجازی امروز با فضای جنگ اندیشه ها مواجه هستیم افرود: فضای مجازی می تواند سبک زندگی ما را تغییر دهد و از همه مهمتر تغییر در اندیشه ها و باورها را داریم.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از عصر همدان؛ آیت الله حبیب الله شعبانی در نخستین دوره توانمند سازی تولید محتوا شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی در جمع فعالان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه این تجمع یک پیش فرض دارد و پیش فرض این است که فضای مجازی را به نفع آرمان های انقلاب اسلامی تسخیر کنیم افزود: به لحاظ آنچه که از امام ره یاد گرفتیم باید جبهه را تسخیر کنیم و به نفع نظام اسلامی استفاده کنیم.

وی اظهار کرد: آنچه که امروز در فضای مجازی اتفاق افتاده ابتدای راه است و به تعبیر آیت الله جوادی آملی خیلی از حقیت ها دارد تغییر میکند و ابتدای راه است و ما در یک مسیر ابتدایی قرار گرفته ایم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان عنوان کرد: ما نمی گوییم فضای مجازی تعطیل و از فناوری عقب بمانیم ما می گوییم که فضای مجازی باید مدیریت شود.

وی با بیان اینکه در فضای مجازی امروز با فضای جنگ اندیشه ها مواجه هستیم افرود: فضای مجازی می تواند سبک زندگی ما را تغییر دهد و از همه مهمتر تغییر در اندیشه ها و باورها را داریم.

آیت الله شعبانی تاکید کرد: اندیشه و نوع تفکر ماست که سبک زندگی ما را تعییر میدهد و امروز دشمن اساسی به این قسمت هجوم آورده است.

وی افزود: دشمن در آرایش جنگی خود در فضای مجازی به اندیشه ها و باورهای ما هجوم آورده است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه دشمنان ما زیرک تر شده اند افزود: اوایل دشمنان محتواهایی تولید می کردند که خلاف فطرت و دین بود و مقاومت جوان ایرانی را داشت.

وی ادامه داد: امروز همین دشمن با زیرکی محتواهایی تولید کرده که تقابل با فطرت ندارد ولی خلاف دین است و ارتباطات اجتماعی جوان ها را مدیریت میکند.

آیت الله شعبانی عنوان کرد: در ارایش جنگی مواجه هستیم با دشمنی که با تولید محتوای طنز اندیشه حوان را تغییر میدهد و بنیان خانواده را سست می کند و میگوید این مساله که خلاف شرع میدانیم حق شماست.

وی با بیان اینکه دشمن فهمیده چگونه باید محتوا انتخاب کند افزود: در جبهه جنگ بسیارسختی قرار گرفته ایم و البته دشمن از همت و اعتقاد شما خبر ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان عنوان کرد: اگر میخواهید در آینده جنگ پیروز شوید باید خلوص و اخلاص داشته باشید و امروز شهید همت و ابراهیم هادی شدن
در این فضاست.

وی ادامه داد: آنچه که از شما جوانان سراغ دارم به نظرم این کار از شما برمی اید و در این چند سال اخیر به انسجام خوبی رسیدیم.

آیت الله شعبانی با بیان اینکه جریان انقلابی در فضای مجازی حضور انقلابی و منسجم را دارد افرود: جریان انقلابی متوجه شده صحنه جنگ و جهاد اینجاست.

وی با بیان اینکه امروز باید علیه دشمن قیام کرد افزود: دشمن با تمام معنا هجوم آورده و باید قیام کنید و اگر تشکیلات نداشتیم به تنهایی قیام کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان ادامه داد: جوانان دغدغه مند فراوانی را دیده ام که به تنهایی در فضای مجازی اثرگذار هستند.

وی اظهار کرد: امروز حضور جدی در فضای مجازی به معنای دفاع از اندیشه های اسلامی است و خوش به سعادت ما که صحنه جهادمان توسعه پیدا کرده و جنگ با دشمن قوی باعث قدرت ما خواهد شد

آیت الله شعبانی در پایان تاکید کرد: کار دینی کردن بدون اخلاص ثمربخش نیست و باید سرزمین و کشور وجود تو پاک باشد تا ثمردهی داشته باشد و اگر میخواهید موثر باشید بین خود و خدای خودتان مخلص باشید.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal