آخرین اخبار

3. شهريور 1398 - 21:37   |   کد مطلب: 33322
معاون آموزش سازمان فضای مجازی بسیج:
باید برای انقلاب اسلامی کادرسازی کنیم
معاون آموزش سازمان سازمان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه باید برای انقلاب اسلامی کادرسازی کنیم گفت: شما فعالین فضای مجازی فرمانده هستید و فرمانده به این معنی نیست که دستور بدهد بلکه فرمانده باید مربی باشد و نیرو تحویل انقلاب اسلامی بدهد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از عصر همدان؛ حامد فروزان، معاون آموزش سازمان فضای مجازی بسیج در نخستین دوره توانمند سازی تولید محتوا شبکه مردمی سایبری انقلاب سازمان بسیج مستضعفین در جمع فعالان فضای مجازی بسیج از نخبگان شرکت کننده در دوره حضور انقلابی در فضای مجازی را خواستار شد و گفت: نگاه به شما این است که نیروهای جریان ساز تولید محتوای انقلابی هستید و اگر کوتاهی کنید همین شهدا و شهید بزرگوار شهید همدانی، یقه ما را خواهد گرفت.

 

وی افزود: جبهه انقلاب به شما نگاه می‌کند و منتظر شماست و باید بطور جدی ورود کنید.

 

فروزان با اشاره به انرژی فکری و هزینه بیت المال که برای دوره می‌شود عنوان کرد: با این هزینه های بیت المال که برای شما می شود یاید یک کار جدی انجام دهید و جدیت شما را در این دوره باید ببینیم.

 

معاون آموزش سازمان سازمان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه شما فرمانده گروهان تولید محتوا هستید تاکید کرد: شما فعالین فضای مجازی اولا فرمانده هستید و فرمانده به این معنی نیست که دستور بدهد بلکه فرمانده باید مربی باشد.

 

فروزان خاطر نشان کرد: فرمانده یعنی مربی و کسی که کادر سازی می کند و نیرو تحویل انقلاب اسلامی می‌دهد.

 

وی در ادامه بیان کرد: از شما انتظار می رود لشکر عملیاتی در عرصه تولید محتوا را در فضای مجازی تشکیل دهید و باید با جدیت گروهان های سایبری را شکل دهید.

 

معاون آموزش سازمان سازمان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه باید طوری کار کنید که الگو و نمونه باشید تصریح کرد: عناوین دوره که برای شما برنامه ریزی شده و در نظر گرفته شده است توسط دوستان  بوده و روی این برنامه ها نظرات مختلف اعمال شده است.

 

فروزان عنوان کرد: نگاه ما این است که یک هماهنگی و انسجام بخشی انجام دهیم و انتظار ما از شما این است که کادرسازی برای انقلاب اسلامی انجام دهید.

 

وی در پایان از زحمات شبانه روزی مسئولان و کارکنان سازمان فضای مجازی سپاه انصارالحسین ع تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal