آخرین اخبار

6. شهريور 1398 - 10:48   |   کد مطلب: 33350
معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: انتخابات امتحان برجسته و صحنه حساسی است و ️متولیان انتخابات حق ندارند در انتخابات درگیر احزاب شوند.

به گزارش آوای سیدجمال،  مصطفی آزادبخت در جلسه شورای اداری شهرستان نهاوند که عصر دیروز در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان نهاوند در شهادت‌طلبی و ایثار جایگاه ویژه‌ و برجسته‌ای در استان و حتی در کشور دارد و شهدای شاخصی مثل شهید حیدری، شهید قدوسی، شهید امیدی و غیره را تقدیم انقلاب کرده است.

 

وی تصریح کرد: این شهرستان در گذشته به خاطر حاشیه‌ها و سیاسی‌بازی‌ها به حق و جایگاه واقعی خود نرسیده و از آبادانی و توسعه جا مانده است.

 

آزاد‌بخت خطاب به مسئولان، افزود: ما مسئولان باید بدانیم که همه ما به خاطر شهیدان است که در این جایگاه قرار گرفته‌ایم و باید خدمت به مردم را عبادت بدانیم در غیر این‌صورت در قیامت بازخواست خواهیم شد.

 

وی با اشاره به شرایط کنونی کشور، عنوان کرد: در حال حاضر دشمن با ما در جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی قرار دارد و هدف دشمن نابودی و ناامیدی مردم است و در این شرایط ️رسالت ما امیدواری مردمی است.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان بیان کرد: خدمت صادقانه و امید دادن به مردم ادامه همان رزم و جنگیدن در مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس است.

 

آزاد‌بخت با اشاره به سند راهبردی توسعه شهرستان‌ها، گفت: سند راهبردی توسعه شهرستان‌های استان همدان ظرف مدت سه سال تنظیم شده است و اجرای این سند ملاک ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان‌ها خواهد بود.

 

وی تاکید کرد: استاندار همدان از زمان شروع فعالیش در استان با برنامه وارد شدند و حاشیه‌ها را کنار گذاشتند و همان‌طور که اعلام کرده‌اند معیار ارزیابی عملکردها مدیران شهرستان‌ها اجرای سند راهبردی توسعه هر شهرستان است.

 

آزادبخت با بیان این‌که امسال صحنه مهم انتخابات را پیش‌روی داریم، افزود: ️انتخابات امتحان برجسته و صحنه حساسی است و ️متولیان انتخابات حق ندارند در انتخابات درگیر احزاب بشوند.

 

وی تصریح کرد: ️تنگه احد را در انتخابات به ما سپرده‌اند و برای انتخابات بدهکار و وامدار احدی نیستیم و با حفظ احترام همه، خودمان را هزینه هیچ کس نمی‌کنیم.

 

آزادبخت عنوان کرد: انتخابات در نهاوند حساس‌تر است و در این شهرستان  رقابت جدی می‌شود و از مدیران این شهرستان هر کس نمی‌تواند صادقانه بی‌طرف باشد، کنار بکشد.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal