آخرین اخبار

6. شهريور 1398 - 11:56   |   کد مطلب: 33358
مدیر فرودگاه همدان گفت: پروازهای برگشت حجاج دو روز دیگر از این فرودگاه آغاز و نزدیک به ۵ هزار نفر از استان‌های کردستان و همدان وارد استان می‌شوند.

به گزارش آوای سیدجمال، سهراب کلوندی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: پروازهای برگشت حجاج به وطن از چند روز پیش آغاز شده و حاجیان همدانی و کردستانی هم 7 شهریور وارد فرودگاه همدان می‌شوند.

 

وی افزود: بر‌اساس زمان‌بندی انجام شده، قرار است 4هزار و 770 حاجی از دو استان کردستان و همدان تا 14 شهریور در قالب 19 پرواز وارد فرودگاه همدان شوند.

 

مدیر فرودگاه همدان بیان کرد: این مجموعه بیش از 80 سال قدمت داشته و از تجهیزات و امکانات لازم برای برقراری پروازهای متعدد برخوردار است به همین دلیل رایزنی‌هایی برای برقراری پرواز به عراق انجام شده است.

 

کلوندی با بیان اینکه برقراری سفر هوایی از همدان به مقصد عتبات عالیات به نظر سازمان حج و زیارت بستگی دارد، اعلام کرد: هنوز هیچ تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است.

 

وی گفت: در حال حاضر هفته‌ای دو پرواز از همدان به مشهد و برعکس از همدان انجام می‌شود که وضعیت مناسبی از نظر تعداد مسافران دارد و  پیش از این هم پرواز همدان-کیش و همدان-تهران هم در فرودگاه همدان برقرار بود، اما به دلایل متعدد چون استقبال کم تعطیل شد.

 

به گزارش تسنیم، بیش از 8 دهه از آغاز فعالیت فرودگاه پایتخت تاریخ و تمدن می‌گذرد، اما باوجود عمر بالا و تجهیزات مناسب، سال‌هاست که کم‌رونقی و سکوت بر آن سایه انداخته است.
منبع:تسنيم

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal