آخرین اخبار

6. شهريور 1398 - 13:57   |   کد مطلب: 33359
رئیس بنیاد سردار شهید حاج حسین همدانی اعلام کرد: مقام معظم رهبری نشان «فتح درجه یک» را به خانواده سردار شهید همدانی اعطا کردند.

به گزارش آوای سیدجمال،  بهرام دوست پرست در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: مقام معظم رهبری به پاس قدردانی از رشادت‌های سردار شهید همدانی در برابر استکبار جهانی و دفاع از حریم اهل بیت(ع) ۲۸ مردادماه این نشان را به خانواده سردار شهید حاج حسین همدانی اعطا کردند.

متن تقدیر نامه بدین شرح است: «به پاس ایستادگی و دفاع قهرمانانه آن شهید بزرگوار در برابر کفر و استکبار جهانی و عوامل مزدور و فریب خورده آنان و اعتلاء جبهه مقاومت اسلامی دفاع از حریم عصمت و طهارت علیه السلا یک قطعه «نشان فتح درجه یک» اعطا می‌گردد.

امید است در سایه عنایات الهی پیوسته در جبهه مجاهدین راستین علیه کفر و استکبار نشان «رضای پروردگار» را کسب کرده و نقشی سترگ در سربلندی ایران و امت اسلامی ایفا نمایند.»

فرمانده کل قوا؛ سید علی خامنه ای

گفتنی است؛ سردار شهید حاج حسین همدانی معروف به حبیب سپاه از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس از بنیانگذاران سپاه انقلاب اسلامی در همدان و کردستان، ۱۶ مهر ماه سال ۹۴ در حالیکه به عنوان مستشار نظامی برای  دفاع از حریم اهل بیت(ع) در حلب حاضر بود، به دست تروریست‌های داعشی به شهادت رسید.
منبع:ايسنا
انتهای پیام

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal