آخرین اخبار

5. آذر 1395 - 13:18   |   کد مطلب: 33386
جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در اجتماع مدافعان حرم اسدآباد؛
بسیج؛ خودباوری است/فرهنگ و اقتصاد را بسیجی‌وار بسازیم
جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه بسیجی خودباور است و بر اعتقاد و باورهای خود تکیه می‌کند، گفت: عرصه فرهنگ و اقتصاد همچون عرصه دفاع نظامی نیازمند همت بسیجیان در مقابل تحریم‌های ظالمانه دشمن است.

به گزارش آوای سیدجمال؛ پیش از ظهر امروز بسیجیان شهرستان اسدآباد در همایشی با عنوان مدافعان حرم تجمع کرده و یک‌بار دیگر نشان دادند که تا بسیج هست، استکبار هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛

 

این مراسم گرامیداشت که به مناسبت 5 آذرماه سالروز بسیج مستضعفین در مسجد جامع این شهر برگزار شد، با حضور جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور بود.

 

در این مراسم  جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره‌ای به شکل‌گیری بسیج و پیروزی انقلاب اسلاممی، اظهار کرد: وقتی امام راحل با قیام خود و پیشگام شدن روحانیت پیروزی انقلاب را رقم زد،  از همان زمان یک روز هم  دشمن ایران را به حال خود وا‌نداشت و هرروز توطئه‌ای برای ایران داشته است.

 

علی‌اصغر زارعی با اشاره به نهضت‌ها مختلف در صدر اسلام، تصریح کرد: از دلایل مهم پیروزی و پایداری انقلاب اسلامی امتی بود که امام را حمایت و پشتیبانی کردند و اگر نبود این پشتوانه مهم بسیجی مردم انقلاب پایدار نمی‌ماند.

 

وی یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌های نظام اسلامی ایران را بسیج داست و گفت: البته بسیج در عرصه‌های مختلف دفاعی، نظامی، حتی اقتصادی توانسته است گام‌های خوبی بر‌دارد.

 

جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه کاری که بسیج و بسیجی می‌تواند انجام دهد، از یک فرد عادی برنمی‌آید، افزود: همین ایستادگی در مقابل ظلم گویی‌ها نشانه ای از اقتدار بسیج است.

 

وی با اشاره به هدف بزرگ بسیج و بسیجیان، گفت: امروز باید تفکر و وظیفه بسیجان در عرصه اقتصادی و فرهنگی بیش از گذشته باشد چراکه دشمن با تحریم‌های مختلف به دنبال این است که بسیج را زمین‌گیر کند اما نمی‌داند مقاومت  در بین بسیج و بسیجیان جلوه‌ای دیگر دارد.

 

زارعی تأکید کرد: ملتی که در دفاع آمادگی کامل داشته باشد چرا نباید در عرصه فرهنگ و اقتصاد فعال شود و ما به همت همین بسیجان می‌توانیم کشور را آباد کنیم البته اگر ادامه‌دهنده راه امام راحل و شهدا باشیم.

 

وی با بیان اینکه بسیجی خودباور است و بر اعتقاد و باورهای خود تکیه می‌کند، افزود: برخی القا می‌کند ک ما دشمن نداریم، پس این داعشی‌های که خودساخته دست آمریکایی‌ها هستند چیست؟

 

جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور بر تبعیت از ولایت تأکید کرد و افزود: باید قدر نعمتی بزرگ چون رهبری را بدانیم چراکه در تاریخ به‌ندرت امثال رهبر انقلاب  امام راحل پیدا می‌شوند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal