آخرین اخبار

17. شهريور 1398 - 15:42   |   کد مطلب: 33465
فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد خبرداد؛
کشف ۵ کیلوگرم ماده مخدر گل در اسدآباد
فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد از کشف 5 کيلوگرم ماده مخدر گل در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از  پايگاه خبري پليس، سرهنگ افشين ياري  در تشريح اين خبر گفت: در راستاي مبارزه با توزيع کنندگان مواد مخدر، طرح هاي مقابله با این دسته از متخلفان و مجرمان در نقاط مختلف شهرستان اسدآباد اجرا شد.

 

وی افزود: در اين راستا ماموران کلانتري11، با انجام اقدامات اطلاعاتي دقيق از مخفيگاه يک توزيع کننده ماده مخدر گل مطلع و با هماهنگي مقام قضائي، وي را در يک عمليات ضربتی دستگیر کردند.

 

 ياري بیان کرد: در بازرسي از مخفيگاه متهم، 5 کيلوگرم ماده مخدر "گل " کشف و نامبرده با تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائي شد.

 

فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد یادآور شد: اعتياد تبعات منفي و هزينه هاي فراواني را بر فرد ، خانواده و جامعه تحميل می کند که با پیشگیری در این خصوص می توان از بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرد.

توقيف خودرو سواري لوکس قاچاق در اسدآباد

 

یاری از کشف يک دستگاه خودرو شاسي بلند لوکس، در نتيجه اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا در روز گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران دايره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي شهرستان روز گذشته حين کنترل خودروهاي عبوري در محور اصلي از سمت همدان به کرمانشاه به يک دستگاه کاميونت حامل يک دستگاه خودرو لوکس شاسي بلند مشکوک و آن را متوقف کردند.

وي افزود : در بررسي های صورت گرفته مشخص شد، کاميونت حامل يک دستگاه خودرو شاسي بلند لکسوس قاچاق و فاقد هر گونه مدارک معتبر گمرکي است.

فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد با اشاره به این که ارزش خودرو مکشوفه بيش از 35 ميليارد ريال برآورد شده است، گفت: یک متهم در این خصوص جهت سير مراحل قانوني تحويل اداره تعزيرات حکومتي شهرستان شد.
انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal