آخرین اخبار

20. شهريور 1398 - 14:03   |   کد مطلب: 33491
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری هشت سارق به دنبال اجرای طرح‌های مختلف انتظامی پلیس طی چند روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، افشین یاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان از دستگیری هشت سارق در اسدآباد خبر داد و اظهار کرد: در پی استمرار اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به ویژه منطقه‌ای که با هدف ناامن کردن محلات جرم‌خیز، پاکسازی نقاط آلوده و ارتقای احساس امنیت در بین شهروندان انجام می‌شود، یگان‌های انتظامی اسدآباد با بهره‌گیری از امکانات موجود به اجرای طرح‌ پرداختند.

 

 

وی به توفیقات کسب شده به دنبال اجرای این طرح‌ها اشاره کرد و گفت: مقادیری انواع مواد مخدر در این راستا کشف، هشت معتاد و خرده‌فروش مواد مخدر، دو نفر جلبی، هشت سارق منزل، موتورسیکلت، احشام و اماکن خصوصی و سه نفر مرتکب به سایر جرایم دستگیر شدند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد بیان کرد: 6 فقره انواع سرقت نیز در این راستا کشف و 15 دستگاه وسایل نقلیه مزاحم و متخلف توقیف و روانه پارکینگ شدند.

 

وی در پایان با قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس در اجرای طرح‌های انتظامی یادآور شد: شهروندان تعامل و همکاری با پلیس را در موارد مختلف ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal