آخرین اخبار

25. شهريور 1398 - 23:43   |   کد مطلب: 33540
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد از تعویض ۱۵۶ مورد کنتور معیوب آب در روستاهای این شهرستان طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، احد احدی ایمان صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به عملکرد شش ماهه امور آب و فاضلاب روستایی در شهرستان اسدآباد؛ گفت:در بازه زمانی یاد شده تعداد ۳۵۰ مورد کلرسنجی و ۲۲۱ مورد آزمایش کدورت سنجی و آزمایشات میکروبی و شیمیایی بر روی آب تولید شده انجام شد.

 

وی با بیان اینکه همچنین در مدت مذکور ۲۱ مورد شستشوی مخازن نیز به انجام رسید؛ عنوان کرد: همچنین رفع ۲۱ مورد نشتی و شکستگی لوله  در روستاهای تابعه شهرستان اسدآباد در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به مشترکین روستایی عملیاتی شد.

 

احدی ایمان در ادامه سخنانش ضمن اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در شش ماهه نخست سال جاری؛ افزود: درحوزه امور مشترکین نیز تعویض ۱۵۶ مورد کنتور معیوب نیز عملیاتی شد؛ ضمن اینکه در حوزه شناسایی انشعابات غیر مجاز در بازه زمانی یاد شده ۵۰ مورد انشعاب غیر مجاز شناسایی شد که از این تعداد ۳۷ مورد تبدیل به مجاز و مابقی به مراجع مربوطه ارجاع داده شد.

 

وی در خصوص پروژه های دردست انجام نیز توضیح داد:در حال حاضر پروژه آبرسانی به روستای پیفانج با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد، پروژه اجرای خط انتقال و پمپ مجتمع آبرسانی النجه گنجه با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد، پروژه حفاری و تجهیز چاه روستای موسی آباد با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد وپروژه احداث مخزن روستای چنار علیا نیزبا پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد در دست اقدام است.

انتهای پیام/ن

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal