آخرین اخبار

26. شهريور 1398 - 15:16   |   کد مطلب: 33550
مدیر حج و زیارت استان همدان اعلام کرد:
ثبت‌نام 7500 همدانی برای پیاده‌روی اربعین
مدیر حج و زیارت استان همدان از ثبت نام 7 هزار و 500 نفر از مردم همدان در سامانه سماح برای شرکت در پیاده روی اربعین خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال،  محسن ساغرچی در گفت‌و‌گو با خبرنگارما با اشاره به افزایش تعداد زائران اربعین به صورت روزانه در سامانه سماح خاطرنشان کرد: تاکنون 7 هزا و 500 نفر از استان در سایت سماح ثبت‌نام کرده‌اند.

 

وی با بیان اینکه متقاضیان حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی از طریق سامانه سماح برای ثبت نام اقدام کنند، گفت: کسانی که بدون نام نویسی در سایت سماح از کشور خارج می‌شوند در صورت بروز هر گونه حادثه‌ای زیرپوشش بیمه قرار نخواهند گرفت.

مدیر حج و زیارت استان همدان عنوان کرد: نام نویسی از زائران اربعین حسینی از اول شهریور آغاز شده و تا ۲ روز مانده به اربعین حسینی ادامه دارد اما طرح ثبت نام بدون روادید تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: از رسانه ملی و جرائد انتظار می‌رود ضرورت و اهمیت نام نویسی از طریق سامانه سماح را منعکس کنند تا از این طریق زائران زیرپوشش خدمات درمانی و خدمات کامل پزشکی در نجف، کربلا و کاظمین قرار گیرند.

ساغرچی با اشاره به حذف هزینه روادید برای زائران اربعین یادآور شد: افرادی که با سیستم رایانه‌ای شخصی اقدام به ثبت نام در سایت سماح می‌کنند، با پرداخت ۲۲۰ هزار ریال بیمه می‌شوند.
منبع:ایسنا
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal