آخرین اخبار

18. آذر 1395 - 23:03   |   کد مطلب: 33584
معاون اجرایی مکتب قرآني امام زمان(عج) در همدان:
114 جلسه قرآنی در همدان بر پا شده است/به دنبال تربیت‌محوری هستیم
معاون اجرایی مکتب قرآني امام زمان(عج) با بيان اينكه 114 جلسه قرآنی در همدان برپا شده است، گفت: به دنبال تربیت‌محوری هستیم.

به گزارش آوای سیدجمال به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حجت‌الله کریم‌پور امشب در افتتاح هفت جلسه قرآنی مکتب امام زمان(عج) با بیان اینکه در سال 1343 مرحوم مسکین به مشهد رفته و با الگوبرداری از کلاس‌های استاد عابدزاده مکتب امام زمان(عج) را در همدان اجرایی می‌کند، اظهار کرد: در زمان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بسیاری از مدیران جلسات به شهادت می‌رسند و برخی از جلسات تعطیل می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه در سال 63 چند جلسه قرآنی با شاگردان تربیت شده احیا شد، افزود: البته برخی از مربیان نیز شهید شدند و برای جلوگیری از تکرار این اتفاقات ساختار و تشکیلات ایجاد کردیم.

 

معاون اجرایی مکتب قرآنی امام زمان(عج)  با بیان اینکه شورای طرح و برنامه را تشکیل دادیم، تصریح کرد: سه روز در هفته این شورا تشکیل و تصمیمات لازم را اخذ می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه بین اسلام سکولار و انقلابی مرزبندی کردیم، ادامه داد: جلسات به نام شهدا مزین شدند تا افراد با ورود به این جلسات با اتصال به شهدا و ولایت کار خود را آغاز کردند.

 

کریم‌پور با بیان اینکه در دو یتیم‌خانه جلسات را تشکیل دادیم، خاطرنشان کرد: در باشگاه‌های ورزشی، مساجد و خانه‌های بچه‌ها جلسات برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار جلسات را برای بانوان راه‌اندازی کردیم، گفت: تا کنون 39 جلسه برای بانوان ایجاد شده که تا کنون سابقه نداشته است.

 

معاون اجرایی مکتب امام زمان(عج) با بیان اینکه به دنبال قاری‌پروری و حافظ پروری نیستیم، بلکه به دنبال تربیت‌محوری هستیم و وجود چندین شهید از نتایج این اقدام است، اظهار کرد: تربیت یافتگان مکتب امام زمان(عج) همواره حافظ اسلام و انقلاب بودند.

 

وی افزود: ما تا کنون 114 جلسه راه‌اندازی کردیم و اگر همه بتوانند به این مکتب یاری رسانند، جلسات بیشتری را راه اندازی خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/ن

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal