پربیننده ها

آخرین اخبار

16. مهر 1398 - 8:39   |   کد مطلب: 33750
سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسدآباد:
۴۸ مورد بازدید گروه های بهداشتی از ایستگاه های صلواتی
سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: در راستای حفظ امنیت غذایی وبهداشتی زائران حسینی ۴۸ مورد بازدید از اماکن و ایستگاههای صلواتی انجام شد.

به گزارش آوای سیدجمال، بهنام‌رضا مخصوصی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، باارائه گزارشی از عملکرد گروه بهداشت محیط معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در بازدید از ایستگاه‌های صلواتی، اظهار کرد: این گروه از نهم تا ۱۴ مهرماه بازدید مشترکی را از اماکن و ایستگاه‌های صلواتی شهرستان داشته است.

 

 

وی گفت: این گروه بهداشتی تاکنون در طی این مدت ۴۸ مورد ایستگاه و اماکن صلواتی بازدید کرده است که در طی بازدیدها یکی از اماکن تعطیل شد.

 

 

سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از سه مورد اخطار به تعطیلی اماکن و ایستگاه صلواتی در خصوص رعایت بهداشت خبر داد و افزود: در طی این مدت پنج مورد بازدید از محل‌های اسکان زائرین (مساجد) انجام شده است.

 

وی همچنین افزود: ۲۳ کیلوگرم مواد غذایی فاسد معدوم شده است.

 

مخصوصی یادآور شد:  اکیپ بازرسی گروه مهندسی بهداشت محیط، بازرسی‌های خود را در مسیر بزرگراه کربلا، حد فاصل گردنه اسدآباد تا روستای خسروآباد (پل شکسته) در سه شیفت کاری صبح – بعدازظهر و شب تا سوم آبان ادامه خواهد داشت.

 

وی تاکید کرد: همشهریان و زائران حسینی در صورت نیاز می‌توانند با شماره مستقیم گروه مهندسی بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی اسدآباد ۳۳۱۱۵۹۱۳-۰۸۱ تماس بگیرند.
انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal