پربیننده ها

آخرین اخبار

3. آبان 1398 - 16:57   |   کد مطلب: 33829
امام جمعه اسدآباد گفت: امروز باید شهید فهمیده‌ها و رضایی‌ها در مدارس رشد کند

به گزارش آوای سیدجمال، حجت الاسلام سیدموسی حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اسدآباد با توصیه نماز گزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از گناهان، ایام شهادت حضرت امام رضا ع ، حضرت رسول اکرم ص و حضرت امام حسن مجتبی ع را تسلیت گفت.

 

 

وی افزود: قدر این ایام حزن و اندوه  را بدانید و در اجتماعات به این مناسبت حضور فعال داشته و عشق و ارادتتان را به حضرت رسول اکرم ص، امام رضا ع، و حضرت مجتبی ع نشان دهید.

 

 

امام جمعه اسدآباد بااشاره به درسی از سه معصوم پاک امام رضا ع، رسول اکرم ص، امام حسن ع، گفت:  خدامحوری و تن دادن به اطاعت از خداوند از خصوصیات بازر این سه معصوم بود که ما باید با الگو گیری از انان خداترس باشیم، از عمرمان بهره برده و خود را به خدا نزدیک کنیم چراکه این روش این معصومان است.

 

 

وی گفت: کسی که توجه به خدا دارد و اخرت را قبول دارد، این فرد گناه نمی کند و فساد در زندگی او نیست.

 

 

حسینی بااشاره به اغاز هفته کتاب و ‌ کتابخوانی، بر ترویج فرهنگ کتابخوانی بین مردم تأکید کرد و خواستار توجه به کتابهای دینی و اعتقادی از سوی زنان خانه دار شد.

 

 

وی بااشاره به شهادت شهید حسین فهمیده ، گفت: امام خمینی ره این شهید ۱۳ ساله را رهبر نامید و باید دانش آموزان امروز با توجه به فرهنگ انقلاب و دفاع مقدس، روش شهدا را ادامه داده و راه درست را انتخاب کنند.

 

 

امام جمعه اسدآباد بااشاره به اینکه مدارس امروز باید ترویج فرهنگ شهادت و ایثار باشد و بسیجی هتا تربیت کند، افزود: باید امروز از شهید فهمیده‌ها و رضایی‌ها در مدارس رشد کند و در مقابل استکبار بایستد.

 

نمازگزاران در بین خطبه ها لبیک یا رسول الله را فریاد زدند.
انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal