آخرین اخبار

8. دى 1395 - 8:04   |   کد مطلب: 33863
معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین‌(ع) استان همدان از برگزاری 450 نشست بصیرتی روشنگری در یوم‌الله 9 دی خبر داد و گفت: تجمع بزرگ جوانان انقلابی با سخنرانی دکتر نبویان برگزار خواهد شد.

به گزارش آوای سیدجمال، علی بقایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، ضمن گرامیداشت یوم‌الله 9 دی ماه و ضرورت پاسداشت این روز اظهار کرد: در روز 9 دی هر شهرستان یک برنامه گرامیداشت مرکزی در یک مکان عمومی با حضور سخنران استانی و کشوری خواهد داشت.

 

وی از برگزاری 450 نشست بصیرتی روشنگری در این روز خبر داد و تصریح کرد: این نشست‌ها توسط رده‌های بسیج تدارک دیده شده است که در سطح مساجد، مدارس و دانشگاه‌ها برگزار ‌می‌شود.

 

معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین‌(ع) همدان با بیان اینکه سیر نمایشگاهی «فتنه و بصیرت» با استفاده از 27 پوستر در تعدادی از مساجد به نمایش درخواهد آمد، به فضاسازی در سطح شهرها توسط رده‌های بسیج اشاره کرد و گفت: برای آگاهی و اطلاع همه آحاد مردم از اهمیت حماسه 9 دی فضاسازی شهر بسیار مهم و تأثیرگذار است.

 

وی به تجمع بزرگ جوانان انقلابی در سالن انصار سپاه یادآور شد: بزرگداشت حماسه باشکوه 9 دی پنجشنبه بعد از نماز مغرب و عشا با سخنرانی حجت‌الاسلام محمود نبویان برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/ن

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal