آخرین اخبار

9. دى 1395 - 16:33   |   کد مطلب: 33890
امام جمعه اسدآباد گفت: سران فتنه در طول هفت سال بعد از فتنه 88 هنوز در خواری و ذلت هستند و این را بدانند که اگر توبه هم کنند، قابل‌ اعتماد نیستند.

به گزارش آوای سیدجمال؛  به نقل از خبرگزاری فارس از اسدآباد، حجت‌الاسلام سید موسی حسینی‌مجد ظهر امروز در همایش بزرگداشت حماسه بصیرتی 9 دی در شهرستان اسدآباد، با قدردانی از حضور با بصیرت مردم در این همایش، اظهار کرد: این حضور برای دشمن و دوست بسیار معنادار است و نشان از بصیرت و ولایی بودن مردم دارد.

 

وی فتنه 88 را تلنگری برای خواص و عموم جامعه خواند و با بیان اینکه مردم با شناخت از ادبیات سیاسی در واقعه 9 دی حاضر شدند، گفت: رهبر انقلاب همچون امام راحل، ملت را خوب شناخته بودند و به آنها اطمینان داشتند.

 

امام جمعه اسدآباد با بیان اینکه فتنه‌گران که قسم‌خورده انقلاب و اسلام بودند، با کج روی در مقابل مقدسات الهی قد علم کرده و فتنه سال 88 را رقم زدند، یادآور شد: آنان که مزدور و خودفروخته شده بودند، با چراغ سبز دشمن و ایمان‌های سست خود موجب رسوایی خود و دشمنان نظام شدند.

 

وی ایمان، اتحاد و بصیرت مردم را در مقابله با فتنه و فتنه‌گران مهم خواند و اظهار کرد: باید به این مردم هوشیار و دلاور همیشه در صحنه مرحبا گفت.

 

حسینی‌مجد با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در درس اخلاق فقه، گفت: امروز مردم دنبال اصلاح‌طلب و اصولگرا نیستند و فقط دنبال افراد ولایتمدار هستند.

 

وی با بیان اینکه سران فتنه در طول هفت سال بعد از فتنه 88 هنوز در خواری و ذلت هستند و این را بدانند که اگر توبه هم کنند، قابل‌ اعتماد نیستند، گفت: فتنه 88 خط قرمز نظام است.

 

امام جمعه اسدآباد گفت: هرکسی که دم از اسلام‌خواهی، امام(ره) و ارزش‌های دفاع مقدس بزند باید با حرکت، رفتار و گفتارش نشان دهد که مخالف سران فتنه است و در غیر این صورت در امتحان انقلاب اسلامی، مردود خواهد بود.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal