پربیننده ها

آخرین اخبار

17. آبان 1398 - 9:18   |   کد مطلب: 33954
فرماندار اسدآباد بر راه اندازی و فعال کردن کانون نخبگان شهرستان تاکید کرد

به گزارش آوای سیدجمال، مجید درویشی در اولین جلسه کار گروه تخصصی اشتغال و کارآفرینی هیات اندیشه ورزان جوان  شهرستان اظهار کرد:با راه اندازی کانون نخبگان شهرستان و مشخص شدن هیات مدیره ،هیات اجرایی و اعضا کانون  ،جوانان نخبه اسدآبادی می توانند کارها و ایده های خود را از طریق این کانون پیگیری کنند .

 

وی همچنین افزود :لازم است در شهرستان محلی را برای افراد نخبه و صاحب ایده و اختراع مشخص کنیم ،که کارهای خود را از طریق این محل مشخص پیگیری کنند که در همین راستا قرار است یک شعبه از پارک علم و فناوری در شهرستان راه اندازی شود .

 

 

درویشی با اشاره به اینکه جوانان از نقش موثری در تزریق شور و نشاط به جامعه برخوردار هستند تصریح کرد:جوانان هیات اندیشه ورز شهرستان باید به این امر نیز توجه ویژه ای داشته و در این بخش نسبت به نشاط جامعه با برنامه های مختلف گام بردارند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه فرمانداری شهرستان در بحث اشتغال در کنار هیات اندیشه ورز جوانان اسدآبادی بوده و از آنان حمایت می کند یاد آور شد:در صورتی که  هیات اندیشه ورز و نخبگان اسدآبادی در بحث ایده های خود دارای مشکل با برخی از دستگاه های اجرایی باشند  برای پیشرفت کار و مرتفع شدن مشکل با مدیران مرتبط جلساتی را تا حصول به نتیجه به در خواست جوانان و نخبگان برگزار خواهیم کرد.

 

درویشی جوانان را آینده سازان جامعه برشمرد و اضافه کرد:این انقلاب امانتی به دست ما بوده که باید این امانت را سالم به دست شما آینده سازان بسپاریم و شما آینده سازان با پتانسیل های خوب خود در جهت رشد و بالندگی هر چه بیشتر کشورمان بکوشید چرا که ایران اسلامی برای پیشرفت و بالندگی هر چه بیشتر به  ایده های جدید شما  نیاز دارد.

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal