آخرین اخبار

14. دى 1395 - 9:30   |   کد مطلب: 33955
یکی از افتخارات شهرستان است که 18 مدال رنگارنگ و 6 مدال طلا را از تلاش و پشتکارش دارد و می‌گوید: با حاشیه‌سازی و سنگ‌اندازی برخی از مسئولان مانعی برای رسیدن به هدفم نمی‌شوند.

میلاد وجدانی‌فتحی در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ با اشاره به اینکه ۲۴ سال سن دارد و از سال ۸۱ در رشته‌های کونگ‌فو، ووشو، دفاع شخصی و سلاح‌های سردوکیک بوکسينگ فعالیت داشته است، اظهار کرد: البته رشته تخصصی‌ام دفاع شخصی و سلاح‌های سرد است.

 

وی که دانشجوی مقطع کاردانی رشته تربیت‌بدنی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد است، می‌گوید: به خاطر بی‌مهری مسئولان و مشکلات مالی از تحصیل انصراف دادم.

مربی رسمی فدراسیون ورزش‌های رزمی در اسدآباد مشوق اصلی خود را برای فعالیت در امر ورزش علی زيوري نائب قهرمان مسابقات جهانی کاپ آزاد ۲۰۰۵ و رئیس اسبق هیأت کونگ‌فو شهرستان اسدآباد دانست و گفت: حاصل چند سال فعالیتم در ورزش ۶ مدال طلای مسابقات کشوری و بیش از ۱۸ مدال رنگارنگ در مسابقات شهرستانی، استاني و غرب کشور است.

 

وی ادامه داد: البته سه دوره هم به مسابقات جهانی و بین‌قاره‌ای دعوت هم شده‌ام که به علت هزینه‌های سنگین مسابقات قادر به شرکت نبوده‌ام.

 

وجدانی در ادامه با اشاره به بی‌توجهی مسئولان نسبت به امر ورزش، گفت: امروزه به ورزش غیرحرفه‌ای هم‌بها نمی‌دهند، چه برسد به ورزش حرفه‌ای آن‌هم در اسدآباد و از این‌سو ورزش در اسدآباد در حال نابودي است.

وی بابیان اینکه توجه و نگاه مسئولان به ورزش کمرنگ است، گفت: متأسفانه سنگ‌اندازی و  حاشیه‌سازی برای ورزشکار حرفه‌ای و قهرمانان  در این شهرستان وجود دارد و  در اصل قهرمانان و مربیان پله‌های ترقی مسئول‌اند.

 

مربی رسمی فدراسیون ورزش‌های رزمی در اسدآباد  بی‌احترامی‌ها از سوی برخی مسئولان به جماعت ورزشکار شهرستان اشاره کرد و گفت: یکی از اصلی‌ترین مشکلات ورزش و ورزشکار عدم آگاه مسئولان ورزشی نسبت به برنامه‌های فدراسیون و بی‌توجهی به آنان است.

 

وی با اشاره به برنامه آینده خود، گفت: سعی‌ام بر این است که تا آخر امسال هفتمین مدال طلای مسابقات کشوری را به افتخارات خود بی افزایم.

وجدانی بابیان اینکه  در حال حاضر نیز تمام‌وقتم را بر روي قهرمان‌پروری در شهرستان متمرکز کردم، افزود: تیم ۶ نفره ای شکل داده‌ایم که به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند.

 

وی از آغاز کلاس‌های ورزشی رشته دفاع شخصی در سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی بخصوص در دانشگاه‌ها و مدارس خبر داد و افزود: امسال در بهمن‌ماه بزرگ‌ترین کارگاه دفاع شخصی را با عنوان پیشگیری از حرکات پرخطر در سطح شهرستان برگزار می‌کنیم.

 

مربی رسمی فدراسیون ورزش‌های رزمی در اسدآباد هدف از برگزاری این کارگاه را معرفی رشته دفاع شخصی به عموم و کنار زدن افراد سودجو که از نام دفاع شخصی برای جذب نيرو دانست.

 

وی با اشاره به اینکه در اسدآباد تنها یک باشگاه رسمی دفاع شخصی وجود دارد که آن‌هم در بخش آقايان است، افزود: این باشگاه به مربیگری بنده و به‌صورت رایگان نيرو جذب می‌کند.

 

وجدانی در ادامه با توجه به سخن مقام معظم رهبری در خصوص ورزش، خاطرنشان کرد: احساس تکلیف می‌کنم که تمام پتانسیل ورزشی خود را برای پیشبرد اهداف ورزش قهرمانی و زمینه‌سازی برای قهرمان‌پروری بکار بگیرم.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal