آخرین اخبار

21. آبان 1398 - 14:42   |   کد مطلب: 33995
دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین:
ملت فلسطین با مقاومت، رژیم صهیونیستی را به چالش کشانده است
دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای در محکومیت ترور کور فرمانده فلسطینی اعلام کرد: ملت فلسطین با مقاومت و پایداری رژیم صهیونیستی ورشکسته از نظر نظامی و سیاسی را به چالش کشانده است.

به گزارش آوای سیدجمال، روز سه‌شنبه دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، این دبیرخانه شهادت بهاء‌سلیم ابوالعطا فرمانده ارشد سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به دست دژخیمان خون آشام رژیم تروریستی صهیونیستی را بشدت محکوم و ضمن تبریک این شهادت به ملت فلسطین، بر عزم مقاومت برای آزادی همه سرزمین اشغالی فلسطین و قدس تاکید می‌کند.

 

این بیانیه افزود: امروز ملت فلسطین با پایداری و مقاومت جوانان دلاور و غیور خود و تداوم تظاهرات بازگشت، رژیم صهیونیستی ورشکسته از نظر نظامی و سیاسی که همچنان حفظ پایه‌های خانه عنکبوتی خود را در ترور مجاهدین فلسطینی می‌بیند به چالش کشانده است. در حالیکه این کوردلان و خفاشان شب نمی‌دانند که فلسطین و محور مقاومت با این ترورها نه تنها تضعیف نمی‌شود بلکه ما شاهد پیوستن صدها جوان به مقاومت و بیداری و ضدیت افکار عمومی آزادیخواه جهان با جنایات رژیم صهیونیستی می‌باشیم.

 

دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی، از همه مجالس اسلامی و سازمان‌های بین المللی حامی ملت فلسطین دعوت می‌کند که این جنایت و ترور کور توسط صهیونیست‌ها که با منشور حقوق بشر و قوانین بین‌المللی مغایرت دارد را محکوم و برای محاکمه رهبران رژیم صهیونیستی در محاکم بین‌المللی اقدام کنند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal