آخرین اخبار

22. دى 1395 - 10:42   |   کد مطلب: 34061
فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد:
دستگیری 76 متهم در اجراي طرح هاي انتظامي اسدآباد
فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد از دستگيري 76 نفر متهم، در نتيجه اجراي طرح هاي مختلف انتظامي پليس در سطح این شهرستان خبرداد.

به گزارش آوای سیدجمال؛  به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ "اسماعيل جمشيدي" در تشریح این خبر بيان داشت: در پي استمرار اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي به ويژه منطقه اي که با هدف ناامن کردن محلات جرم خيز، پاکسازي نقاط آلوده و ارتقاء احساس امنيت در بين شهروندان انجام مي شود، يگان هاي انتظامي شهرستان اسدآباد با بهره گيري از توان و امکانات موجود در هفته گذشته به اجراي طرح هاي مربوطه پرداختند.
وي با بیان اینکه در راستاي اجراي اينگونه طرح ها، پليس به توفيقات و کشفيات چشمگيري دست یافت افزود: کشف 19 هزار و 180 نخ انواع سيگار خارجي، یک هزار و 844 عدد قرص غیر مجاز، 100 راس احشام قاچاق و مقادیری انواع مواد مخدر، دستگیری 36 نفر معتاد و خرده فروش مواد مخدر، 18 نفر جلبي و 9 نفر سارق و 13 نفر در سايرحوزه هاي جرائم و همچنين توقیف 54 دستگاه وسائط نقليه متخلف از نتایج این طرح بود.
فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد در خاتمه ضمن قدرداني از همکاري خوب شهروندان با پليس در راستاي اجراي طرح هاي انتظامي، خواستار استمرار همکاري آنان در ايجاد امنيت پايدار شد.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal