آخرین اخبار

4. آذر 1398 - 14:13   |   کد مطلب: 34122
امام جمعه اسدآباد با بیان اینکه بسیج از جنس مردم است و نباید با وجود بسیجیان رهنمودها و مطالبات رهبر معظم انقلاب بر زمین بماند، گفت: باید بسیج هیأت اندیشه‌ورز شکل دهد.

به گزارش آوای سیدجمال، حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی ظهر امروز در نشست مجمع عمومی بسیج شهرستان اسدآباد که به مناسبت هفته بسیج و در سومین روز از این هفته در حسینیه آیت‌الله خامنه‌ای این شهر برگزار شد، با اشاره به افتخارآفرینی بسیج درعرصه‌های مختلف، اظهار کرد: بسیج از پدیده‌های شگفت‌انگیز است که در طول تاریخ به انجام رسیده است.

 

وی با اشاره به طراحی توطئه‌های دشمن در اغتشاشات اخیر افزود: نقش بسیج در خاموش کردن توطئه دشمن مهم بود و باید به بسیجی بودن خود افتخار کنید.

 

حسینی با بیان اینکه بسیج از جنس مردم است و نباید با وجود بسیجیان رهنمودها و مطالبات رهبر انقلاب بر زمین بماند، ادامه داد: باید بسیج هیأت اندیشه‌ورز شکل دهد و نیازهای جامعه در زمینه اقشار مختلف را بر کاغذ بیاورید و نیازهای اولویتی را اورژانسی پیگیری کند.

 

امام جمعه اسدآباد با بیان اینکه یکی از مطالبات رهبری توجه به ازدیاد جمعیت است، خاطرنشان کرد: مسئولان برای تشویق خانواده‌ها در فرزندآوری خدمات رایگانی مانند صدور شناسنامه، شیرخشک ، پوشاک ، هزینه رایگان بیمارستان و… ارائه دهند.

 

وی تکریم سرمایه‌داران را در شهرستان یکی از وظایف مجمع بسیج خواند و گفت: ایده‌های افراد باید در میدان عمل انجام شود.

 

امام جمعه اسدآباد از شهردار درخواست کرد به نیت هر نوزادی که در آینده متولد می‌شود، مبلغ ۵۰ هزار تومان هدیه به والدین هر نوزاد پرداخته شود.

 

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد هم با اشاره به فرمایشات امام (ره) و رهبر معظم انقلاب درباره بسیج، خاطرنشان کرد: بسیج تجلی ایثار و از خودگذشتگی است.

 

امیدعلی الیاسی با بیان اینکه مجمع بسیج با هدف توجه به آرمانهای انقلاب و حل مشکلات مردم شکل گرفته است، افزود: این مجمع یکبار دیگر با آرمانهای امام (ره)، شهدا و ولایت تجدید پیمان می‌‌کند.

 

لازم به ذکر است، در این مراسم تعدادی از اعضای مجمع بسیج، طرح‌هایی را در راستای توسعه علمی، تحکیم بنیان خانواده، ارائه دادند.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal