آخرین اخبار

10. آذر 1398 - 15:14   |   کد مطلب: 34184
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: اسدآباد دارای ۱۰۰ هزار و ۹۰۰ نفر جمعیت بوده که از این تعداد ۶۰ درصد جمعیت واجد شرایط شرکت و مشارکت حداکثری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه سالجاری هستند.

به گزارش آوای سیدجمال، مجید درویشی در حاشیه آغاز به کار فعالیت کمیته ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسدآباد، اظهار کرد: در حال حاضر کلیه عوامل برای فرآیند ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان اسدآباد آمادگی کامل دارند و نام‌نویسی از داوطلبان از امروز ۱۰ آذرماه آغاز شده و تا ۱۶ آذرماه ادامه خواهد داشت.

 

وی با اشاره به کسب رتبه دوم این شهرستان در اجرای مانور انتخاباتی استان افزود: مانور عملیاتی انتخاباتی در محل فرمانداری این شهرستان پنجشنبه گذشته به صورت آزمایشی انجام گرفت که این مانور از  هشت صبح تا ساعت ۱۵ بعدازظهر به طول انجامیده و شهرستان اسدآباد در این مانور رتبه دوم استان را کسب کرده و به خود اختصاص داد.

 

درویشی از تشکیل ۱۲ کمیته در حوزه انتخابیه شهرستان اسدآباد خبر داد و تصریح کرد: کمیته اطلاعات و اخبار، ثبت نام داوطلبان، مالی پشتیبانی، تجهیز شعب، تجهیز صندوق، آموزش، نقلیه، فناوری اطلاعات، امنیتی و انتظامی، نظارت بر تبلیغات، حقوقی، روابط عمومی و اطلاع رسانی از جمله کمیته های شکل گرفته در حوزه انتخابیه اسدآباد به شمار می رود.

 

وی با بیان اینکه از امروز کار کمیته ثبت نام از داوطلبان مجلس آغاز شده است، خاطرنشان کرد: بعد از اقدام به ثبت نام، کمیته های بعدی با توجه به برنامه ابلاغی از وزارت کشور و استانداری همدان براساس کار و روند دستورالعمل فعال خواهند شد.

 

درویشی همچنین با اشاره به وجود دو شهر اسدآباد و آجین در این شهرستان با ۸۳ روستا بیان کرد: شهرستان اسدآباد در کشور و استان همدان از جمله شهرستان هایی بوده که همواره در بحث مشارکت در انتخابات بالاترین مشارکت حداکثری را دارا بوده که امیدواریم در این دوره نیز دیار سیدجمال حائز رتبه حداکثری در مشارکت انتخابات استان و کشور باشد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal