آخرین اخبار

11. آذر 1398 - 23:45   |   کد مطلب: 34195
رئیس ستاد انتخابات استان همدان از نام‌نویسی ۱۹ نفر در نخستین روز از ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از همدان پرس؛ رئیس ستاد انتخابات استان همدان از نام‌نویسی ۱۹ نفر در نخستین روز از ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان خبر داد.

مصطفی آزادبخت از نام‌نویسی ۱۹ نفر در نخستین روز از ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان خبر داد.

وی افزود: از ۱۹ نفر ثبت نامی در استان همدان در روز نخست، ۳ نفر درحوزه انتخابیه همدان و فامنین، ۳ نفر درملایر، ۴ نفر در نهاوند، یک نفر در تویسرکان، ۳ نفر در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ، ۳ نفر از اسدآباد و ۲ نفر در حوزه انتخابیه رزن و درگزین ثبت‌نام کرده اند.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان عنوان کرد: از بین ثبت‌نام کنندگان ۱۸ نفر مرد و یک نفر زن (از ملایر) هستند.
 

 

وی  گفت: در بین ثبت‌نام کنندگان روز نخست نام ۲ نفر از نمایندگان فعلی استان همدان نیز دیده می شود.
 

آزادبخت در خصوص تحصیلات داوطلبان گفت: از بین افراد ثبت‌نامی ۱۷ نفر دارای مدرک فوق لیسانس و ۲ نفر دارای مدرک دکتری هستند.
 

رئیس ستاد انتخابات استان همدان گفت: از بین ثبت‌نامی‌ها در سطح استان همدان ۶ نفر کارمند، ۲ نفر استاد دانشگاه، ۲ نفر فرهنگی، ۲ نفر شغل آزاد، ۲ نفر نماینده فعلی، ۳ نفر بازنشسته و ۲ نفر بیکار هستند.
 

آزادبخت در خصوص رده سنی داوطلبان نیز گفت: از بین داوطلبان ثبت‌نامی استان همدان در نخستین روز ۷ نفر در رده سنی ۳۰ تا ۴۰ ، ۶ نفر در رده سنی ۴۱ تا ۵۰ و ۶ نفر در رده سنی ۵۱ تا ۶۰ سال هستند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal